Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

3 Badge Beverage

[produkty]

Firma 3 Badge Beverage Corporation to marka win, której nazwa powstała na cześć starych odznach strażackich rodziny Sebastiani. Ich filozofią jest zaangażowanie i kunszt, a motto rodzinne brzmi „naszym obowiązkiem jest rzemiosło”. Firma kierowana jest przez winiarza czwartego pokolenia Augusta Sebastiani ze starej remizy strażackiej w Sonoma w Kalifornii. W tej samej remizie pracował jego dziadek oraz ojciec.

Początki winnej działalności rodziny Sebastiani rozpoczynają się w 1904 roku. W tym czasie pracowity i zdeterminowany, by spełnić swój amerykański sen, Samuele Sebastiani rozpoczął pracę rozwożąc bruk na prom, przez zatokę do San Francisco. Po latach ciężkiej pracy w kamieniołomie, Samueleowi udało się zaoszczędzić wystarczająco dużo, aby kupić sprzęt do produkcji wina, który pozwolił mu na wyprodukowanie pierwszy 500 litrów trunku. Swoje pierwsze wino sprzedał miejscowym murarzom, rolnikom i rzemieślnikom z Sonomy. Dzięki swojej działalności Samuel był w stanie kupić ziemię i urządzenia od ojców franciszkanów, którzy byli właścicielami od wielu stuleci. Samuel ciągle rozwijaj swoje przedsiębiorstwo poprzez zakup kolejnych hektarów ziemi. Chociaż były to ciężkie czasy dla Stanów Zjednoczonych, gdzie nastał kryzys, Samuel dzięki ciężkiej pracy rozwijał miasto Sonoma poprzez zatrudnianie mieszkańców przy takich projektach jak budowa teatru, lodowiska, hotelu czy apartamentów. Otworzył nawet fabrykę konserw, aby zatrzymać miejscowych zatrudnionych w swojej winnicy.

W 1944 roku Sylvia i August Sebastiani kupili winnicę od Samuele’s Estate. August był trzecim dzieckiem Samuela, zaczął on skupiać uwagę rodzinnej firmy, która ciągle się rozrastała. Wprowadzenie nowych odmian oraz poszerzenie rodzinnej winnicy i dbanie o kunszt, sprawiły iż winnice rodziny Sebastiani stały się znane w całym przemyśle winiarskim w Kalifornii.

W 1985 roku Don Sebastiani (syn Sylvii i Augusta) rozpoczyna prowadzenia 76-letniej wówczas firmy rodzinnej. Po przejęciu kontroli nad winnicami, w dalszym ciągu rozwija przedsięwzięcia swojego ojca w zakresie produkcji odmian stołowych oraz wprowadza pełną gamę odmian, które umożliwiają zwiększenie produkcji i sprzedaży niemalże trzykrotnie. Motywacja Dona do rozwoju firmy w pełni ucieleśnia dziedzictwo jego rodziny.

W 2005 roku powstała firma winiarska The Other Guys, Inc. prowadzona przez Augusta Sebastiani (drugie dziecko Dona). The Other Guys z powodzeniem wdraża model biznesowy bezpośredniego handlu, który czyni ich niezależną wytwórnią win. Rozszerzyli oni zakres swojej działalności i rozpoczęli produkcję spirytusów.

August Sebastiani II w 2006 roku został wybrany do rady miasta Sonoma. Podążając śladami trzech poprzednich pokoleń Sebastianich, August rozpoczął służbę publiczną. Spędził dużo czasu pracując zarówno nad rozwojem miasta Sonoma jak i stwarzaniem nowych możliwości dla mieszkańców. Kierował on fundacją August & Sylvia Sebastiani (nazwana na cześć jego dziadków), która przede wszystkim wspiera katolickie organizacje charytatywne dla dzieci i inne lokalne filantropie.

W 2014 roku August kupuje Old Firehouse i w ten sposób powstaje marka 3 Badge Beverage Corporation.

Właściciele marki piszą o sobie, że chcą w dalszym ciągu kontynuować tradycję swoich przodków, rozwijać ich przedsiębiorczość i przywiązanie do rzemiosła, tworząc najwyższej jakości wina, napoje spirytusowe oraz piwo. „Nie odchodzimy od tradycji, rozszerzając nasze wysiłki, ewoluujemy, ale robimy to na znajomym gruncie. Nowe marki, stary sentyment”.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną marki win 3 Badge Beverage.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

PH ALGO Alina Golik
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

515-258-661
NIP: 821 002 10 47
REGON: 710284309