Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Baarsma

Baarsma Wines to firma winiarska z Holandii, która specjalizuje się w pozyskiwaniu, marketingu, butelkowaniu i sprzedaży win klasy podstawowej i premium. Dzięki doświadczonej i pełnej pasji grupie rzemieślników zapewniają kompleksową obsługę od winnicy po konsumenta. Dzięki światowej sieci logistycznej i zaopatrzeniu mogą zaoferować najlepsze wina na całym świecie. Podejście producenta zorientowane jest na klienta i zapewnia doskonałą obsługę.

Producent chce dzielić się swoją pasją do wina. Przekształcanie złożoności w po prostu świetne wyniki. Budowanie długoterminowych partnerstw poprzez oferowanie jakościowych, innowacyjnych i zwycięskich propozycji win opartych na najnowszej wiedzy rynkowej.

Baarsma Wines została założona w 1977 roku. Zaczynając od jednego wyłącznego kontraktu z dużym producentem wina z Bordeaux, założyciele Sip Baarsma i Peter Wagenaar założyli Baarsma’s Dranken, hurtową i komisową sprzedaż win. Po silnym wzroście i przejęciach Oud Reuchlin & Boelen, Wine Excel, Hasselt Millesime, Armit Wines, Rutishausuer Barossa, La Tulipe de La Garde, Baarsma Wine Group rozwinęła się w światowy dom handlowy z szerokim wyborem win gatunkowych.

Będąc produktem naturalnym, wino ma różne kształty i rozmiary. Już z dwóch partii winogron tej samej odmiany można wyprodukować zupełnie inne wina. Smak zależy również od takich czynników, jak klimat, terroir, w którym uprawiane są winogrona, jak długo wino dojrzewa i proces dojrzewania. Dzięki globalnej sieci zaopatrzenia i wieloletniemu doświadczeniu Baarmsa Wines jest w stanie dostarczyć każde wymagane wino. Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o winogrono, winnicę, wino, region, typ klimatu i ostateczną mieszankę.

„W Baarsma Wines jesteśmy ekspertami w opracowywaniu nowych etykiet win. Wszystko zaczyna się od pytania klienta lub pomysłu. Następnie rynek jest analizowany przez jednego z naszych specjalistów. Nasza analiza jest oparta na naszych najnowszych danych rynkowych. Bardzo ważna jest również opinia naszych mikserów i osób, które mają kontakt z winiarniami, ponieważ wiedzą, co jest możliwe na obecnym rynku i które opcje najlepiej pasują do koncepcji i związanego z nim harmonogramu i budżetu.”

Wino jest często oferowane w butelce, ale nie zawsze tak się już dzieje. Firma Baarsma Wines opracowała plastikowe beczki na kran. Są to nadające się do recyklingu beczki na wino dla sektora hotelowego, restauracyjnego i gastronomicznego z samoobsługowym mechanizmem kranowym. KeyKegs pozwalają firmom z sektora hotelarskiego, restauracyjnego i gastronomicznego na stosunkowo niedrogi zakup dużych ilości wina. Jest to idealne rozwiązanie dla barów i restauracji, które sprzedają dużo wina na kieliszki. Dozowanie z kranu jest również szybsze niż otwieranie butelki, a ten sposób oznacza również koniec problemu szlamów z otwartych butelek.

KeyKeg to również bardzo ekologiczny wybór, ponieważ lekkie opakowania nadają się do recyklingu. Wszystkie towary są rozdzielane w kilku etapach i ponownie wykorzystywane w nowej beczce na kran. Ze względu na zwartą konstrukcję można je łatwo układać w stosy i zajmują mało miejsca zarówno w transporcie, jak i lokalizacji. Nie ma różnicy w smaku i jakości w porównaniu z kadziami stalowymi. KeyKeg są dostępne w wersjach o pojemności 20 lub 30 litrów.

Baarsma Wines kładzie duży nacisk na jakość i bezpieczeństwo żywności. Nie tylko jakość i bezpieczeństwo żywności samego wina, ale także winiarzy. Śledzimy cały proces winifikacji, aż wino będzie gotowe. Surowym wymogom podlega również transport i przechowywanie wina, a następnie gotowego produktu.

Wina Baarsma przeszły również „Test kompetencji” i zostały certyfikowane zgodnie ze standardem bezpieczeństwa żywności GFSI, International Featured Standards (w skrócie IFS) for Broker. Ponadto wina Baarsma są również certyfikowane do importu i handlu winami ekologicznymi (certyfikat Skal), a wina Baarsma posiadają certyfikat KVNW Register Wijnhandelaar.

Zachęcamy do zapoznania się z oficjalną stroną holenderskiego producenta win Baarsma Wines.