Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Babich Wines

[produkty]

Babich Wines to najbardziej doświadczony, rodzinny producent wina w Nowej Zelandii. Ich długoletni sukces opiera się na historii pasji, ciężkiej pracy, zrównoważonego rozwoju i innowacji.

„Posiadać winnice we właściwych regionach w najlepszych lokalizacjach i uzyskiwać właściwe odmiany w tych doskonałych miejscach. Naszym celem jest tworzenie win, które są stylowe i wyrafinowane oraz łatwo się pije ”. Joe Babich.

Rodzinna firma winiarska Babich będzie nadal produkować i sprzedawać światowej klasy wina nowozelandzkie. Chcą pracować z pasją i niestrudzenie, aby budować reputację swoich win poprzez oddanie ich winnicom, winiarstwu, udziałowcom i dostarczaniu wartości swoim klientom. Kultura zbudowana wokół uczciwości, szacunku, zdrowego zarządzania i zrównoważonych praktyk środowiskowych, ustanowiona przez założyciela i kontynuowana przez kolejne pokolenia, ma ich prowadzić przez następne 100 lat.

Od skromnych początków w 1916 roku - są firmą rodzinną, która przez lata pracowała niestrudzenie i z pasją, ucząc się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o wytwarzaniu najlepszego wina, jakie ma do zaoferowania Nowa Zelandia - i przenoszeniu go na świat. Wino to pochodzi z najlepszych i starannie wyselekcjonowanych winnic w Nowej Zelandii. W pogoni za doskonałością nie pozostawiają kamienia na kamieniu. Każda podejmowana przez nich decyzja - od zakupu ziemi po etykiety na butelkach i wszystko pomiędzy - ma na celu bycie najlepszym i najbardziej zaawansowanym w swojej dziedzinie. Nie uznają kompromisów w kwestii jakości i kierują się głęboko zakorzenionymi wartościami i przekonaniami, aby zapewnić swoim klientom doskonałość i wartość. Mówiąc prościej, kochają wino, to ich sposób na życie. A z miłości do wina, a także z szacunku i przywiązania do ziemi jako źródła zaopatrzenia - narodziło się Babich Wines.

W 1916 roku, mając zaledwie 20 lat, Josip Babich wyprodukował swoje pierwsze wino z Nowej Zelandii - pod nazwą Babich Brothers. Dzięki spuściźnie solidnych praktyk rolniczych i chęci produkcji tylko najlepszej jakości wina - stworzyli podwaliny pod dzisiejsze Babich Wines. Trzy pokolenia miłośników wina, którzy na każdą okazję chcą dostarczać konsumentom możliwie najlepszy produkt o możliwie najlepszej wartości.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony nowozelandzkiego producenta win Babich Wines.

Kup wina od nowozelandzkiego producenta Babich Wines w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661