Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Burmester

[produkty]

Historia Burmester łączy w sobie determinację i autentyczność ponad granicami i wiekami.

Burmester od dawna słynie z win porto i Douro Doc. Wszystko zaczęło się w Londynie w 1750 roku, kiedy Henry Burmester wraz z Johnem Nashem założył Burmester, Nash & Co. Z Vila Nova de Gaia zaczęli eksportować wina porto do Europy.

Przez lata firma przechodziła z pokolenia na pokolenie, aż w 1834 roku Johann Wilhelm Burmester (JWB), bezpośredni potomek wspólnika założyciela, Henry'ego Burmestera, wylądował w Porto, nie wyobrażając sobie, że zostanie założycielem nowej dynastii, która stałaby się sławna w mieście. Wielkie decyzje pokazały charakter i odwagę. Zaczynając jako zwykły pracownik w zadłużonej firmie, został menadżerem, a później przejął firmę ze wszystkimi prawami.

Wytrwały i pracowity, JWB zaangażował swoje dzieci w biznes i w 1880 roku zmienił nazwę firmy na JW Burmester & Co. Dwa statki z butelkami win wyruszyły na wyprawę Porto Wine. Uważa się, że jest była to siła napędowa nowej linii, która z czasem miała stać sę sławna. Niestety, w 1885 roku JW Burmester został złapany przez falę, kiedy rozważał ruchliwe fale na plaży Cadouços w Foz do Porto. Pomimo tego wydarzenia, jego dzieci nadal pomyślnie prowadzą interesy.

Po wszystkich niestabilnościach politycznych i ekonomicznych JW Burmester nie poddał się i w 1992 roku rozpoczął produkcję wina Douro DOC i szybko został dobrze przyjęty przez rynek.

Przez lata Burmester triumfował z pokolenia na pokolenie, demonstrując swój nieodłączny charakter i determinację. Henry Burmester i John Nash wyznaczyli kurs, JW Burmester i jego potomkowie przypisali to nastawieniu.

Obecnie obietnicą marki jest dostarczanie doświadczeń z charakterem w każdym momencie, w jakim dostarcza nam życie - osobiście i zawodowo. Charakter to holistyczna zasada marki, jej win.

To zobowiązanie, które inspiruje i motywuje Burmester swoją osobowością.

Portugalski poeta Miguel Torga opisuje Douro jako nadmiar natury. Znakami charakterystycznymi dla marki Burmester są: łupek i granit, kamień i kurz. Ziemia jest dla trudnych, a ludzie, którzy ją orali od wieków, znają ją lepiej niż ktokolwiek inny. Tradycyjny projekt regionu jest wykorzystywany w codziennym kompromisie między naturą a uprawą winorośli w imię zachowania różnorodności biologicznej.

Zbiory są znane i rozpoczynają się wcześnie, aby uniknąć nadmiernego dojrzewania winogron. Tłoczenie jest delikatne, aby zachować czystość owoców. Zapewniona jest pozytywna, ale wyrafinowana, bardziej elegancka struktura tanin. Etapy są wyważone, preferowane jest drewno dębowe, które pomaga zintegrować się, nigdy się nie wyróżniać.

Ciszę przerywa tylko przejazd pociągu. Rzeka, która płynie wolno, eskortowana przez skałę macierzystą, którą wciąż możemy rozwikłać w krajobrazie bez uzbrojenia.

Zachęcamy do zapoznania się z oficjalną stroną portugalskiego producenta win Burmester.

Kup wina od portuglaskiego producenta Burmester w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661