Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Carpinus

[produkty]

Nazwa winnicy Carpinus (łac. Grab), pochodzi od Gyertyános, największej obecnie winnicy tego producenta. Właściciele marki w ciągu ich życia mieli okazję pracować i zdobywać doświadczenie w wiodących winiarniach na Węgrzech i poza granicami, które mogli dobrze wykorzystać w ich rodzinnej winiarni. Ich celem dla Carpinus Winery jest być przykładem winiarni tokajskiej, która dzięki najwyższej jakości pracy i rodzinnej współpracy, bez kompromisów, może działać w sposób zrównoważony i budować stabilną pozycję na światowym rynku wina. Szczególne znaczenie ma dla nich kontynuacja lokalnych wartości, które budują rodziny z regionu winiarskiego.

Winnice Carpinus znajdują się w regionie winiarskim Tokaj: winnice Gyertyános, Lapis, Deák, Budaházy, Poklos, Veresek és Dereszla. Winnice zostały sklasyfikowane jako pierwsze i drugie według klasyfikacji historycznej. Pracują z odmianami autochtonicznymi i największy nacisk kładą na Furmint.

Ich oczekiwania wobec siebie są takie, że wytwarzając jak najlepsze wino, mogą zaprezentować walory przyrodnicze i różnorodność zróżnicowanych terroirów Tokajskiego Regionu Winiarskiego. Starają się kultywować ich plony, stosując metody uprawy przyjazne dla środowiska. Indywidualne cechy winnic (gleby, wygląd, mikroklimat) są wyrażone w ich winach z jednej winnicy. Ich wina są charakterystycznie świeże, eleganckie i harmonijne, i można się nimi delektować.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony węgierskiego producenta win Carpinus.

Kup wina od węgierskiego producenta Carpinus w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661