Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Espresso Wines

[produkty]

EspressoWine to kubek do wina o pojemności 187 ml, który nadaje Światowi Wina Made In Italy nowy format i nowy sposób picia. Ich koncept nie konkuruje z winem w butelce, ale daje winu możliwość wypicia w dowolnym miejscu przy użyciu zwykłego kieliszka PET, nawet tam, gdzie kieliszek jest zabroniony.

Wino pakowane jest w atmosferze ochronnej i próżniowej, a szkło w żywności PET jest hermetycznie zamykane bez użycia specjalnych klejów dzięki technologii, która jest opatentowana na całym świecie: właściwości organoleptyczne wina są dobrze zachowane do momentu spożycia, zapewniający okres przydatności do spożycia powyżej 10 miesięcy od daty produkcji.

EspressoWine posiada wieloletnie doświadczenie swoich partnerów w branży winiarskiej, ich innowacyjna koncepcja i elastyczność ilości dostosowanych do indywidualnych potrzeb sprawiają, że projekt EspressoWine jest wyjątkowy, atrakcyjny i przystępny cenowo dla każdego klienta i projektu.

EspressoWine to pierwsza włoska linia wysokiej jakości win oferowana w roztworze jednorazowym o pojemności 187 ml, pakowanym w 100% z nadającego się do recyklingu PET, higieniczne, gotowe do spożycia i łatwe do przenoszenia.

Specjalny hermetyczny proces zgrzewania i technologia próżni wewnątrz szkła poprzez zmodyfikowaną atmosferę (technologia chroniona i opatentowana na całym świecie) utrzymuje niezmienioną jakość wina do momentu spożycia produktu. W Ameryce rozwiązanie to zdobyło mistrzostwo świata jako najlepsza propozycja w świecie winiarskim, jego praktyczność i niezwykła jakość zamknięcia (efekt ponad 10 lat wytężonej pracy) odniosły wielki sukces i światowy kult.
Jesteśmy dumni z naszej wytrwałości i dumy, że mamy coś specjalnego do zaoferowania, coś wyjątkowego, zarówno ze względu na technologię, jak i bycie pierwszym „Ready to Drink” na rynku włoskim.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony włoskiego producenta win Espresso Wines.

Kup wina od włoskiego producenta Espresso Wines w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661