Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

-

Imbuko

[produkty]

Imbuko Wines znajduje się na farmie Uitkyk, niedaleko Wellington, w sercu winnic Boland. Współzałożyciel i dyrektor zarządzający Theunis van Zyl jest częścią branży winiarskiej od 30 lat. Imbuko oznacza „Podziw dla” w języku Xhosa, który służy jako jeden z jedenastu języków urzędowych Republiki Południowej Afryki i był językiem ojczystym najsłynniejszego obywatela RPA, Nelsona Mandeli.

Firma rozwinęła się od skromnych korzeni jako hurtowy dostawca wina do liczącej się siły dostarczającej różne produkty winiarskie i usługi dla szybko rozwijającego się przemysłu winiarskiego.

Biuro i magazyn Imbuko znajdują się na jednym z nielicznych gospodarstw uprawiających podkładki nie tylko na własny użytek, ale także dla większej części południowoafrykańskiego przemysłu winiarskiego. W ten sposób portfolio Imbuko może pochwalić się winiarzami od podkładki do winorośli i od winorośli do wina.

W celu uzupełnienia złożoności portfolio, wina są pozyskiwane i mieszane nie tylko z farmy Wellington, ale także z najbardziej znanych - i bardzo różnych - regionów winiarskich Zachodniej Przylądka: Stellenbosch, Paarl, Worchester i Robertson.

Daje to Imbuko dostęp do szerokiej gamy win, z których każde ma swój niepowtarzalny styl, zapewniając stałą dostępność. Dedykowany zespół winiarski Imbuko zapewnia stałą spójność we wszystkich naszych gamach.

Dla nas w Imbuko, w prawdziwym duchu ubunthu, nasza działalność opiera się na rozwijaniu długich relacji z naszymi klientami. Odnosimy sukcesy, ponieważ oferujemy naszym klientom jakość, lojalność i uczciwość, a zatem otrzymujemy to samo w zamian.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony producenta win z RPA Imbuko.

Kup wina od producenta z RPA Imbuko w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661