Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

-

Kressmann

[produkty]

Edouard Kressmann przybył do Bordeaux, ze swoich rodzinnych Prus, w 1858 roku. Wkrótce zainteresował się światem wina i dołączył do grona kupców winiarskich. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w produkcji i sprzedaży wina w 1871 roku założył firmę Ed. Kressmann & Cie, firma handlowa, która skoncentrowała się na rozszerzaniu i dywersyfikacji swojego dużego katalogu win Grands Cru, specjalizując się w mniej znanych winiarniach o dużym potencjale. Château La Pierrière, w apelacji Castillon - Côtes de Bordeaux, był jednym z ich pierwszych partnerów i ta relacja trwa do dziś.

Przekonany, że łącząc różne crusy z podobnych terroirów, będzie produkował doskonałe wina mieszane, stworzył Kressmann Monopole Dry w 1897 roku, najstarsze wino Bordeaux wciąż dostępne na rynku. Ponad stulecie ciężkiej pracy od tamtego czasu aż do czasów współczesnych i wprowadzenie na rynek w 1990 roku linii Grande Reserve, poświęconej wyłącznie wspaniałym terroirom z Bordeaux, sprawiło, że Kressmann stał się firmą referencyjną w zakresie win mieszanych i mistrzem bogatej różnorodności win. Firma stworzyła Kressmann Selection w 2011 roku, składającą się z jednego gatunku Merlot i jednego gatunku Chardonnay. Wybór spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem na rynku międzynarodowym i stworzył nowe możliwości handlowe dla firmy.

Obecnie Kressmann jest autentycznym punktem odniesienia dla win Bordeaux i wiodącą firmą w branży gastronomicznej. Firma założona wiele lat temu przez Edouarda Kressmanna to dziś gwarancja dobrych win w przystępnych cenach. Idealny punkt wyjścia dla szerokiej publiczności, aby wejść do złożonego świata win Bordeaux.

Kup wina od francuskiego producenta Kressmann w naszy sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661