Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Lou Miranda Estate

Lou Miranda Estate to rodzinna winiarnia butikowa z siedzibą na południowym krańcu Doliny Barossa w Australii Południowej. Najlepszym sposobem na dzielenie się wspaniałym jedzeniem i winem jest ich główna filozofia w Lou Miranda Estate. Nazwaną na cześć swojego ojca Lou Mirandy, jego córki, Lisa, Angela i Victoria prowadzą rodzinny butik Barossa winnice, winiarnię i drzwi do piwnicy z czarującym oddaniem dobrej, staromodnej włoskiej gościnności.

Wszystkie wina Los Boldos są produkowane z winnic należących do posiadłości, 100 akrów znajduje się w czterech miejscach położonych maksymalnie 8 kilometrów od winnicy. Są opiekunami czterech stuletnich bloków winorośli w południowej dolinie Barossa, najstarszych z 1897 roku. Ich zaangażowanie w zarządzanie winnicami przenosi się od beczki do butelki.

Zaczęło się, gdy Nonno, Francesco „Pop” Miranda, przyjechał do Australii w 1938 roku. Jedyną rzeczą, którą znał ze swojego wychowania na południu Włoch, było to, że dobre wino było tak samo ważne jak kochająca rodzina i bliscy przyjaciele. Przybył do Griffith w Nowej Południowej Walii i zaczął budować swoje marzenie.

Jego syn Lou i żona Val spędzili całe życie, rozwijając pasję Popa, jednocześnie dodając własny, niepowtarzalny styl. Teraz przekazali biznes swoim córkom, a każda z nich dzięki swoim indywidualnym umiejętnościom przyczynia się do rozwoju winnicy w różnych dziedzinach. Są dumni, że mogą teraz razem pracować nad wytwarzaniem win, aby wyrazić najwyższą jakość ziemi.

Zachęcamy do zapoznania się z oficjalną stroną australisjkiego producenta win Lou Miranda Estate.

Kup wina od australijskiego producenta Lou Miranda Estate w naszym sklepie internetowym.