Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

-

Marchesi Antinori

[produkty]

Rodzina Antinori jest zaangażowana w sztukę winiarską od ponad sześciu wieków od 1385 roku, kiedy to Giovanni di Piero Antinori został członkiem „Arte Fiorentina dei Vinattieri”, florenckiej gildii winiarzy. Przez całą swoją historię, od dwudziestu sześciu pokoleń, rodzina Antinori zarządzała firmą bezpośrednio, podejmując innowacyjne, a czasem odważne decyzje, zachowując przy tym najwyższy szacunek dla tradycji i środowiska.

Dziś Albiera Antinori jest prezesem Marchesi Antinori, przy stałym i bliskim wsparciu jej dwóch sióstr, Allegry i Alessii, które są aktywnie zaangażowane w biznes. Ich ojciec, Marchese Piero Antinori, jest obecnym Honorowym Prezesem firmy. Tradycja, pasja i intuicja to trzy siły napędowe, które doprowadziły Marchesi Antinori do ugruntowania pozycji jednego z najważniejszych winiarzy elitarnego włoskiego wina.

Każdy rocznik, każda działka, każdy nowy pomysł do rozwinięcia to nowy początek, nowe dążenie do osiągnięcia wyższych standardów jakości. Marchese Piero uwielbia mawiać: „Starożytne korzenie rodziny odgrywają ważną rolę w naszej filozofii, ale nigdy nie przeszkadzały w naszym duchu innowacyjności”.

Dziedzictwo historyczne rodziny leży w ich posiadłościach w Toskanii i Umbrii, jednak przez lata inwestowali w wielu innych obszarach, zarówno we Włoszech, jak i za granicą, znanych z produkcji wysokiej jakości wina, otwierając nowe możliwości docenienia i rozwijania nowych, wyjątkowych terroirów. z dużym potencjałem winiarskim.

Pasja Marchesi Antinori do uprawy winorośli wyraża się w wytrwałości: ciągłym dążeniu do poprawy jakości, nawet w najdrobniejszych szczegółach. Badania i rozwój to proces ciągły zarówno w winnicach, jak iw piwnicach: wybór nowych klonów odmian lokalnych i międzynarodowych: eksperymentowanie z nowymi technikami w winnicach i na wysokościach winnic, nowe podejście do fermentacji i kontroli temperatury, eksperymentowanie zarówno z tradycyjnymi, jak i innowacyjnymi filozofie winiarskie, stosowanie nowych rodzajów dębu do beczek, rozmiaru i wieku beczek oraz różnej długości leżakowania w butelkach przed wprowadzeniem do sprzedaży.

„Przez lata pokazaliśmy, że w Toskanii i Umbrii istniała możliwość produkcji doskonałych win, uznawanych na całym świecie, które odznaczały się elegancją i finezją, zachowując przy tym swój oryginalny charakter. Nasza biblioteka zawiera wiele tomów, ale dla nas nie jest wystarczająco bogata. Mamy misję, która nie została jeszcze w pełni zrealizowana, coś, co skłania nas do wyrażenia ogromnego potencjału naszych winnic i pogodzenia nowych odkryć, które jeszcze nie zostały ujawnione, z dziedzictwem stylu toskańskiego. Dziedzictwo, które obejmuje tradycję, kulturę, rolnictwo, sztukę i literaturę, z których wszystkie reprezentują tożsamość firmy Marchesi Antinori. Jednym z naszych głównych atutów jest to, że jesteśmy Toskanami lub, jeśli wolisz, naszym zasadniczo toskańskim charakterem ”, mówi Piero Antinori.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony włoskiego producenta win Marchesi Antinori.

Kup wina od włoskiego producenta Marchesi Antinori w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

PH ALGO Alina Golik
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

515-258-661
NIP: 821 002 10 47
REGON: 710284309