Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Sumarroca

[produkty]

Miłość do winnic od pokoleń i ciągłe dążenie do osiągnięcia maksymalnej ekspresji wina. W Sumarroca połączyli i zintensyfikowali winiarską esencję najważniejszego regionu produkującego wino cava i wino Penedés, innowacyjnego ducha dużego zespołu profesjonalistów oraz śródziemnomorską filozofię zmysłów, w której pojawia się świeżość, elegancja i gładkość na pierwszy plan. Wszystko dzięki ekologicznej uprawie ponad 400 hektarów winnic.

W Sumarroca łączą tradycję, sentyment i doświadczenie, aby wprowadzać innowacje bez poświęcania wyjątkowej osobowości i stylu winnicy.

Ich korzenie sięgają wioski Llimiana w Pallars Jussà. To tam wiele pokoleń rodziny Sumarroca poświęciło swoje życie winnicom. We wczesnych latach 80-tych Carles Sumarroca przeniósł się do Penedés, gdzie kupił wiejską posiadłość Molí Coloma w Subirats i wiejską posiadłość Heretat Sabartés w Banyeres del Penedés.

W 1999 roku kupił symboliczną wiejską posiadłość Sant Sadurní d’Anoia, której nazwę zmieniono na Finca Sumarroca (wiejska posiadłość Sumarroca).

Filary, na których umocnili ich wzrost i z powodzeniem produkują wina i wino cava charakterystyczne dla rodziny Sumarroca, za pomocą których wznosi się niezapomniane toasty, to pasja rodziny Sumarroca do ziemi, ich duch pracy i ciągłe innowacje, intensyfikujące wykorzystanie autochtonicznych odmian. wprowadzanie zagranicznych oraz wdrażanie nowych systemów i procesów produkcyjnych.

Winiarnia znajduje się w wiejskiej posiadłości Molí Coloma, w samym sercu regionu Penedés, między Barceloną a Tarragoną, nad brzegiem rzeki Anoia. Winnice są rozmieszczone w trzech posiadłościach: Molí Coloma, Heretat Sabartés i wiejskiej posiadłości Sumarroca. Zajmują łączną powierzchnię 464,8 ha, co daje nam możliwość uprawy wszystkich winogron, których potrzebują do produkcji ich win i wina musującego cava.

Ponieważ są całkowicie samowystarczalni, kontrolują każdy etap procesu produkcyjnego, z pełną identyfikowalnością od winorośli do butelki.

Jednocześnie zaangażowanie Sumarroca w ochronę środowiska i bioróżnorodności jest niezachwiane dzięki odpowiedzialnemu i ekologicznemu procesowi uprawy winorośli i produkcji wina, nadzorowanym przez zespół czterech specjalistów winiarskich i kierownictwa techniczno-rolniczego.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony hiszpańskiego producenta win Sumarroca.

Kup wina od hiszpańskiego producenta Sumarroca w naszym sklepie internetowym

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661