Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

  • Moet Ice

    Moet Ice

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Tagaro

Włoski producent win Tagaro to doświadczenie trzech pokoleń. Rodzinę łączy wspólna pasja. Tutaj tradycja spotyka się z doświadczeniem.

Trullo, w którym winogrona i winorośle podążały za sobą, przeplatane pasjami i ciężką pracą człowieka: stara tłocznia wina wciąż tu jest, podobnie jak starożytne narzędzia i szklanki. Wszystko pachnie historią, najgłębszą tradycją: co roku zdobywamy wino, które jest zawsze dobre i które z roku na rok staje się coraz lepsze. Dziś Masseria Tagaro to struktura z najnowocześniejszymi technologiami, tymi samymi technologiami, które pomagają zachować jakość przy jednoczesnym poszanowaniu tradycji trzech pokoleń winiarzy. To historia, która dała początek winu Masseria Tagaro, winu, które zawiera najbardziej wzniosłe nuty tej wyjątkowej krainy.

W sercu Apulii, kilka kilometrów od Bari (regionalnej stolicy) istnieje jeden z najbardziej fascynujących obszarów Włoch – Dolina D’itria. W ekosystemie upiększonym kamiennymi murami, trulli i wiejskimi krajobrazami, ta kraina, ze swoją niepokojącą prostotą, zapiera dech w piersiach – wiedzą o tym mieszkańcy i przekonują się ludzie, którzy widzą to urzekające miejsce po raz pierwszy.

Valle D'Itria to krasowe zagłębienie na zboczach płaskowyżu Murge, które rozciąga się dokładnie w centrum trzech znanych i renomowanych wiosek: Martina Franca, Locorotondo i Cisternino. Trzy różne miasta, trzy różne prowincje, tysiąc aspektów, jedna nazwa.

Wszechstronność tej krainy ujawnia się w każdej chwili jej istnienia, w każdej porze roku, która przemija. Valle D’itria to kraina, krajobraz i paradoks jednocześnie. Latem gorące słońce opala winorośl, kiełki i myśli; zimą delikatny śnieg wybiela i oczyszcza dusze i gleby; wiosną kwiaty i owoce eksplodują mieszanką kolorów i smaków; jesienią wszystko skąpane jest w pomarańczach i złocie, melancholii i poezji. Tutaj każda pora roku oddycha, dobrze smakuje, ma inny zapach: zapach magnetycznej krainy, skrzyżowania witalnych energii i wspomnień, które będą z Tobą do końca życia.

Zachęcamy do zapoznania się z oficjalną stroną producenta win Tagaro.

Kup wina marki Tagaro w naszym sklepie internetowym.