Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Tussock Jumper

[produkty]

Tussock Jumper to marka win premium stworzona z wspólnej pasji specjalistów winiarskich z jedenastu różnych krajów.

Ich celem jest zebranie najlepszych win na świecie pod jednym charakterystycznym znakiem jakości: wełnianym czerwonym swetrem Tussock Jumper. Możesz więc skakać od wina do wina, od skoczka do swetra, na całym świecie. To, co czyni z nich naprawdę wyjątkową markę, to fakt, że wszystkie ich wina są butelkowane u źródła - w tym samym miejscu, w którym uprawiane są winogrona. A ponieważ ich producenci doceniają ich miłość do wina, z przyjemnością przekazują im swoje najlepszej jakości wina.

Tussock Jumper kochają wino. Dlatego chcą oferować wszystko co najlepsze. Nie posiadają żadnych winnic. Po prostu koncentrują się na podróżowaniu po świecie, wybieraniu win o najlepszym stosunku jakości do ceny i dzieleniu się nimi. Na każdym z nich znajduje się zdjęcie zwierzęcia pochodzącego z kraju, z którego pochodzi wino. Pomyśl o nich jak o ambasadorach Tussock Jumper z każdego kraju.Dlaczego tak ważne jest dla producenta to, skąd pochodzi wino? Ponieważ klient otrzymuje tylko najlepsze wina ze źródła. A butelkując wina u źródła Tussock Jumper, może zagwarantować najwyższą jakość. Współpracują z najlepszymi producentami win na świecie, poznając ich osobiście. A ponieważ doceniają to, co oznacza marka Tussock Jumper, z przyjemnością dostarczają im wina najwyższej jakości.

Tussock to sękata trawa, którą można znaleźć na całym świecie. Symbolizuje ich zielone referencje i zaangażowanie w ochronę przyrody. Dbają o to, aby wszystkie ich wina były uprawiane i produkowane w najlepszych i najbardziej zrównoważonych warunkach. Nie tylko zapewnia dobre wina, ale także zabezpiecza ich podaż w przyszłości.

Wszystkie zwierzęta ubrane w czerwone swetry na winach to nie tylko sztuczka lub sprytny pomysł na branding, aby wyróżnić się na zatłoczonych półkach w lokalnym sklepie. To coś więcej. Sweter jest pieczęcią autentyczności, która jest dla gwarancją, że zrobiono wszystko, aby zapewnić wino najwyższej jakości, o najlepszym smaku.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony Tussock Jumper.

Kup wina od Tussock Jumper w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661