Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

  • Moet Ice

    Moet Ice

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Zimmermann - Graeff & Müller

Historia


1886
Jacob Zimmermann, pradziadek obecnych właścicieli, dr Tiny Schiemann i Dominika Hübingera, założył winiarnię Zimmermann-Graeff.

1989
Zakład napełniania zostaje przeniesiony do Zell-Barl.

1992
Zakup słynnej winnicy Ewald Theodor Drathen z Alf w Mosel.

1998
Zimmermann-Graeff połączył się z firmą Rudolf Müller i założył grupę „Zimmermann-Graeff & Müller” w skrócie „ZGM”. W tym samym roku ZGM przejął założoną w 1869 roku firmę Michel Schneider, która przez długi czas była jedną z największych winnic w regionie Mozeli.

2006
ZGM przejął udziały, które poprzednio posiadała rodzina Müller-Rundquist.

2008
ZGM przejął winiarnię Weinbund i zintegrował ją z zakładem Kinheim.

2009
ZGM nabył Winery Lorch w Bad Bergzabern ze zintegrowaną stacją prasową i kontynuował współpracę z grupą producentów St. Paul.

2011
Przeprowadzka do nowego budynku administracyjnego i obchody 125-lecia ZGM.

2014
Zmiana pokoleniowa w zarządzie: J. Hübinger rezygnuje z funkcji dyrektora zarządzającego i przejmuje przewodnictwo w radzie doradczej, przekazując odpowiedzialność zarówno swoim dzieciom, jak i Hansowi-Josefowi Eschowi, wieloletniemu dyrektorowi zarządzającemu ZGM.

2016
Rozpoczyna się budowa nowoczesnego, w pełni zautomatyzowanego magazynu wysokiego składowania.

Trio liderów 2020 składa się z dr Tiny Schiemann, Kristiana Schiemanna i Herberta Dörflera.

Filozofia producenta wciąż ich napędza nawet w piątym pokoleniu rodzinnej firmy, tak jak kierowała założycielem Jacob Zimmermann. W międzyczasie ZGM stał się jedną z wiodących winnic w Niemczech i Europie. Ich klienci w Niemczech i ponad 30 krajach doceniają doskonały stosunek ceny do jakości. Podstawą ich sukcesu są wieloletnie umowy na dostawy winogron z kontrahentami z regionów Mozeli, Palatynatu i Nadrenii. Sugestywne koncepcje w sektorach wina i koktajli wypełniają lukę między tradycyjnymi umiejętnościami winiarskimi a nowoczesnymi potrzebami młodych konsumentów. Zapewniając młode i dynamiczne innowacje, których korzenie tkwią w tradycyjnym rzemiośle, są gotowi sprostać wyzwaniom przyszłości i nie mogą się doczekać, aby wnieść radość do życia z Zell w dolinie Mozeli na całym świecie. Ich celem jest, aby wino i przyjemność były dostępne dla każdego.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony niemieckiego producenta win Zimmermann - Graeff & Müller.

Kup wina od niemieckiego producenta Zimmermann - Graeff & Müller w naszym sklepie internetowym.