Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj
 
 
Expressões

Expressões

209.00
+
 • Kraj
  Portugalia
 • Region - Portugalia
  Vinho Verde
 • Zawartość alkoholu
  13%
 • Wytrawność
  wytrawne
 • Szczep
  Alvarinho
 • Pojemność butelki
  750ml
Opis

Subtelne aromaty moreli, żółtych śliwek, kwaśnego jabłka, skóki z limonki, akacji oraz tymianku przeplatają się z nutami mokrych kamieni i niuasnem orzechowo-tostowym. Na podniebieniu zaskakuje dobrze zaznaczoną kwasowością, soczystym, cytrusowym owocem, delikatnie oleistym ciałem i głeboko minieralnym, kredowym finiszem. Wino produkowane wyłącznie z gron Alvarinho pozyskanych z Moncao e Melgaco. Tłoczone z całych, nieodszypułkowanych gron i fermentowane w używanych, 400-litrowych beczkach z francuskiego dębu, w których również dojrzewa przez 9 miesięcy na osadzie drożdzowym z okresowym “batonnage”. Powstałe, aby wydobyć ekspresję terroir tego podregionu, a także pokazać potencjał szczepu w połaczeniu z beczką.

*Zdjęcie posiada charakter poglądowy. W sprzedaży aktualny rocznik producenta.

pakowanie wina do transportuWino odbierzesz osobiście w naszym punkcie w Warszawie przy ul. Jagielskiej 61B lub za pośrednictwem upoważnionego kuriera.
Gwarantujemy solidne przygotowanie paczki do transportu.

Warunki dostawy i odbioru

Przelewy24 logo

Płatności w naszym sklepie obsługuje sprawdzony i bezpieczny system przelewy24.
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem tradycyjnym. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję podczas zakupu wina w naszym sklepie online.