Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj
 
 
Donatella Cinelli Colombini "Prime Donne" Brunello di Montalcino

Donatella Cinelli Colombini "Prime Donne" Brunello di Montalcino

389.00
+
 • Kraj
  Włochy
 • Region - Włochy
  Toskania
 • Wytrawność
  wytrawne
 • Szczep
  Sangiovese
 • Pojemność butelki
  750ml
Opis

Donatella Cinelli Colombini "Prime Donne" Brunello di Montalcino to Brunello w tradycyjnym stylu, produkowane w małej, ekskluzywnej selekcji. Swoją wyjątkowość zawdzięcza winogronom Sangiovese, z których się wywodzi. Niewielkie rozmiary gron pozwalają łączyć w sobie trwałość, niezwykłą elegancję i zaskakującą przyjemność. Solidna, kwasowo-taninowa struktura jest właściwie ledwo wyczuwalna dzięki doskonałej harmonii. To niewielki wybór 6000 butelek przeznaczony do ekskluzywnych restauracji i winiarni na całym świecie. Jest to pierwsze Brunello wyprodukowane i zaprojektowane dla kobiet. W rzeczywistości wytwórnia win, która ją produkuje, Casato Prime Donne w Montalcino, jest pierwszą we Włoszech, która zatrudnia wyłącznie kobiety, w tym winiarza. Jest to również pierwsze czerwone wino długo leżakujące, po którym, od urodzenia do butelkowania, bierze udział zespół 4 bardzo doświadczonych międzynarodowych degustatorów. To oni wybierają wino z różnych winnic Sangiovese Brunello, decydują o rodzaju dębowej beczki, a na końcu o mieszance wina z kilku drewnianych beczek. Oczywiście Brunello Prime Donne jest również bardzo popularny wśród mężczyzn i ma doskonałe oceny w głównej prasie międzynarodowej.

*Zdjęcie posiada charakter poglądowy. W sprzedaży aktualny rocznik producenta.

pakowanie wina do transportuWino odbierzesz osobiście w naszym punkcie w Warszawie przy ul. Jagielskiej 61B lub za pośrednictwem upoważnionego kuriera.
Gwarantujemy solidne przygotowanie paczki do transportu.

Warunki dostawy i odbioru

Przelewy24 logo

Płatności w naszym sklepie obsługuje sprawdzony i bezpieczny system przelewy24.
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem tradycyjnym. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję podczas zakupu wina w naszym sklepie online.