Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Astoria

Założona w 1987 roku przez historyczną rodzinę winiarzy firma Astoria Paolo i Giorgio Polegato szczyci się jakością swoich produktów.

Produkty Astoria serwowane są w najbardziej ekskluzywnych restauracjach, winiarniach i barach.Astoria sprzedaje wina produkowane w „Val De Brun Estate” w Refrontolo, w samym sercu strefy DOCG Conegliano - Valdobbiadene.

Czterdzieści akrów, położonych w jednym z najpiękniejszych obszarów winiarskich we Włoszech, znanym ze swojego klimatu, podkreśla harmonijną kolejność wzgórz i winnic.

Firma łączy swoją nazwę z produktem w najwyższym stopniu tradycji winiarskiej Wenecji Euganejskiej: PROSECCO; wino to, Millesimato, zostało przez lata nagrodzone kilkoma nagrodami, w tym prestiżowym Wielkim Złotym Medalem na Międzynarodowym Konkursie Win w Vinitaly w Weronie. Prosecco Millesimato Docg i Refrontolo Passito Docg to klejnoty domu.

Astoria to jednak nie tylko Prosecco, ponieważ produkuje również wina barrique, takie jak Colli di Conegliano Docg, Crevada i Croder, polegając na kompetencjach i umiejętnościach wysoce profesjonalnego personelu.

Kup wina od włoskiego producenta Astoria w naszym sklepie internetowym.