Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Aveleda

[produkty]

150 lat temu, podążając za marzeniem założyciela firmy, Manoela Pedro Guedesa, Quinta da Aveleda wyprodukowała swoje pierwsze białe wino. Wino to było degustowane przez głównych krytyków tamtych czasów w Berlinie i Paryżu, natychmiast zdobywając uznanie jakościowe złotym i srebrnym medalem. Od tego momentu powstało Aveleda, z wyróżniającym się winem o doskonałej jakości, docenianym przez wielu, które dziś jest dystrybuowane do ponad 70 krajów.

150 lat później Aveleda ma o wiele więcej marzeń, które zostały spełnione. Zebraliśmy 150 lat historii, zaczynając od sukcesu i radości, które leżą u podstaw marki Casal Garcia, historii innowacji w naszych metodach produkcji wina, sposobu, w jaki dbamy o naszą winorośl, naszych pracowników, naszego zrównoważonego rozwoju i jak dostosowaliśmy się do tego, co natura ma do zaoferowania przez pięć pokoleń.

„Bycie częścią pokolenia, które może świętować 150 lat historii firmy założonej przez naszego prapradziadka, jest czymś, co sprawia, że jesteśmy dumni i zmotywowani. Chcemy podtrzymywać i podtrzymywać marzenie Manoela Pedro Guedesa i dalej się rozwijać.Wino to dla nas praca grupy ludzi od tych, którzy opiekują się winnicą, winiarnią, liniami rozlewniczymi, ogrodami, tymi, którzy się opiekują wizerunkiem naszych win, dbają o to, aby docierały one do całego świata w najlepszych warunkach i opowiadały historię naszych win naszym klientom i konsumentom. To właśnie ci ludzie realizują marzenie o tym domu (...)”

Aveleda S.A jest własnością grupy Guedes od 5 pokoleń. Obecnie firma jest prowadzona przez dwóch potomków piątego pokolenia rodziny, António Azevedo Guedes i Martim Guedes. Od momentu powstania w 1870 r. pasja do winiarstwa, zrównoważonego traktowania otaczającego środowiska, bioróżnorodności i dbałości o szczegóły są nadal głównymi zasadami grupy. Filary te leżą u podstaw produkcji win wysokiej jakości i tworzenia tak renomowanych marek, jak Aveleda, Adega Velha, Quinta Vale D. Maria, Quinta D'Aguieira Follies i Casal Garcia. Grupa działa w 3 różnych regionach winiarskich w Portugalii: Douro, Vinho Verde i Bairrada. Firma jest największym producentem i eksporterem Vinho Verde w Portugalii, eksportując do ponad 80 krajów na całym świecie.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony portugalskiego producenta win Avelada.

Kup wina od portugalskiego producenta Avelada w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661