Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Azienda Vinicola Balducci

[produkty]

W Emilii-Romanii, położonej na wzgórzach między Forlì i Faenzą, rzut kamieniem od Castrocaro Terme znajduje się Farma Balducci. Rozciąga się na ponad 31 hektarach podzielonych na dwie farmy, CA 'ROSSA i FRAMONTA, o przeważającej glebie gliniastej, doskonale nadającej się do produkcji wysokiej jakości winogron, a tym samym wysokiej jakości win.

Rodzina Balducci działa w harmonii z kunsztem winogron zbieranych w odpowiedniej dojrzałości i nowoczesnymi technologiami enologicznymi: ich wina są tego świadectwem.

Zwiedzanie winnicy na farmie Balducci jest jak znalezienie zapachów, kolorów, dobroci i autentyczności dojrzałych owoców regionu Romania, gdzie wszystko odbywa się z szacunkiem dla tradycji. Z piwnicy farmy Balducci pochodzą ważne marki, takie jak na przykład „Vecchio Rovere”, Sangiovese Superiore Riserva, „Dedicato”, Cabernet barrique.

W szczególności zwracamy uwagę na „La Rossę”, produkowaną ze starej tradycyjnej winorośli z Romanii, która została zdegradowana do bardzo rzadkich oaz genetycznych.

Romania to region, w którym jeśli poprosisz o wodę, dostaniesz wino. Zawsze była to kraina win. Tak było od czasów Etrusków, a potem Rzymian.

Klimat, środowisko, skład gleby, uprawa i techniki produkcji wina to czynniki, które przyczyniają się do ożywienia win Romagna DOC: Sangiovese, Trebbiano, Albana, Pagadebit i Cagnina.

Oprócz tych win DOC, firma uprawia między innymi białe Chardonnay, a wśród win czerwonych Cabernet Sauvignon, Pinot, Ciliegiolo, Ancellotta, Montepulciano.

Rzemieślnicza pielęgnacja winnic, wspaniale eksponowana, zbiór w pełni dojrzałych winogron, bardzo nowoczesny sprzęt winiarski daje początek wysokiej jakości winom, szczególnie cenionym za ich właściwości organoleptyczne.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony włoskiego producenta win Azienda Vinicola Balducci.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661