Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Bodega EHD

Hiszpański producent win Bodega EHD charakteryzuje się jakością i starannością od samego początku.

Dzięki powiększeniu winnic o ponad 500 hektarów, rozwinęli się w 100% w rolnictwo ekologiczne, oparte na optymalnym wykorzystaniu zasobów naturalnych i bez stosowania syntetycznych produktów chemicznych; w poszukiwaniu win zdrowych, lepszej jakości, pozbawionych substancji syntezy chemicznej i uzyskanych w drodze zrównoważonych procedur.

Każda partia winogron jest zbierana w optymalnym punkcie dojrzałości, co minimalizuje czas upływający między zbiorem a przetwarzaniem, ponieważ piwnica znajduje się na terenie gospodarstwa.

Producent stosuje instalacje, które są zaprojektowane specjalnie dla rolnictwa ekologicznego i przystosowane od samego początku do ciągłego wzrostu. W jego dystrybucji postawiono na funkcjonalność, ze szczególnym uwzględnieniem warunków klimatycznych obszaru i odmian produkowanych winogron. Dzięki wdrożeniu najnowocześniejszego zaplecza technologicznego i parku maszynowego proces winifikacji pozwala im zachować oryginalne aromaty i właściwości winogron.

Bodega EHD posiadają własną jaskinię przeznaczoną do konserwacji i leżakowania wina. W beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu oraz w stałych warunkach środowiskowych, wilgotności i temperaturze dojrzewają ich wina najwyższej jakości.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony hiszpańskiego producenta win Bodega EHD.

Kup wina hiszpańskiego producenta Bodega EHD w naszym sklepie internetowym.