Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Bodega Nodus

[produkty]

Adolfo De Las Heras Marín nabył w 1985 roku jedną z najważniejszych ekologicznie winnic w regionie. 

Na początku posiadłość El Renegado obejmowała 540 hektarów lasów i winorośli, z czego 80% miało 40 lat i produkowało rodzime winogrona Bobal. Adolfo De Las Heras Marín był pionierem wprowadzenia innych winogron, takich jak Merlot i Cabernet. Był także pionierem w produkcji i butelkowaniu win wysokiej jakości. W tych wczesnych latach Don Adolfo zaczął sprzedawać młode wina, a także odkrywać nowe kupaże i metody produkcji wina.

Ale to jego syn, Adolfo De Las Heras Polo, przejmując winnicę pod koniec lat dziewięćdziesiątych zrewolucjonizował jakość produkcji, importując dodatkowe odmiany, takie jak syrah, chardonnay, cabernet franc i inne, których używają do dziś.

Po zasadzeniu tych nowych odmian nadeszła piwnica beczkowa (w której obecnie znajduje się prawie tysiąc beczek, z czego 80% to francuski dąb), linia butelkowania i przekształcenie starego gospodarstwa w piękny hotel.

Od końca lat dziewięćdziesiątych do 2006 roku Adolfo De Las Heras skrupulatnie i fachowo ukształtował posiadłość i winiarnię zgodnie ze swoją wizją: przy użyciu nowoczesnych metod i produkcji ograniczonej liczby najwyższej jakości wina, które z dumą sprzedają do dzisiaj.

Po żmudnych testach i ciężkiej pracy pierwsze z tych win ujrzało światło dzienne w 2005 roku. Następnie rozpoczęto produkcję większych roczników w różnych rodzajach beczek z francuskiego dębu, z których każda nadała winom większą złożoność, szlachetność i wyróżnienie.

Tak narodził się Nodus, jedno z najważniejszych win producenta.

Dziś cieszymy się szeroką gamą produktów, chociaż nasze pochodzenie i sukces zawdzięczamy w dużej mierze dwóm naszym winom, Nodus Tinto de Autor i Nodus Chardonnay. Ta seria win znana jest ze starannego procesu produkcji, leżakowania we francuskim dębie i indywidualnie numerowanych butelek.

Produkcja Nodus Tinto de Autor była pionierskim procesem, dzięki któremu powstało wino o niezrównanym stosunku jakości do ceny. Dziś Nodus oferuje jeden z najbardziej zróżnicowanych asortymentów na rynku. Zdobył swoje miejsce na najlepszych listach win oraz w sklepach specjalistycznych, zdobywając prestiżowe nagrody.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony hiszpańskiego producenta win Bodega Nodus.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661