Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Buccella

Nazwa Buccella została wybrana przez właścicieli, ponieważ po łacinie oznacza "kęs". Chcieli tym samym przywołać duże, odważne, skoncentrowane warstwy, które sprawiają, że ich wina staną się luksusowe. Nawet ich logo jest zainspirowane doskonałym kęsem, oferującym współczesne podejście do "tastevin", małego srebrnego kubka tradycyjnie używanego do degustacji wina.

W Buccella szczególnie interesuje nas pochodzenie. Nasza własna historia zaczęła się od pięknej butelki Gaja z 1990 roku. To była nasza pierwsza randka. Kiedy się poznaliśmy, byliśmy dwojgiem ludzi z różnymi marzeniami, ale wkrótce odkryliśmy, że nasza wspólna pasja do wina połączy nasze drogi, by stworzyć Buccella.

Smakujemy wino ze względu na jego zdolność zbliżania ludzi, nawiązywania nowych relacji i celebrowania najważniejszych wydarzeń w życiu. Dobrze wykonane wino nie tylko tworzy wspomnienia, ale także zapewnia prawdziwą radość życia. Z tych powodów realizowaliśmy nasze wspólne marzenie o robieniu jak najlepszego wina.

Nasze marzenie nie obyło się bez przeszkód. Ale zainspirowały nas do niestrudzonej pracy, tworzenia win, które odzwierciedlają nasze wspólne zaangażowanie w tworzenie wspomnień i upiększanie uroczystości życiowych. Stworzenie wina, które jest ważnym składnikiem twoich historii, radości życia, to przywilej. Mamy nadzieję, że każda butelka Buccelli pomaga budować pamięć dla Ciebie i tych, z którymi się nią dzielisz.

Bill i Alicia

P.S. Wciąż mamy korek z tej pierwszej butelki wina, którą otworzyliśmy. Przypomina nam, że marzenia naprawdę się spełniają.

London Donley – producent wina

Landon Donley dołączył do zespołu Buccella w 2015 roku, wnosząc ze sobą szeroką gamę doświadczeń w branży winiarskiej, od produkcji wina po sprzedaż. Dorastając u podnóża północnej Kalifornii, pasja Landona do wina zaczęła się w młodym wieku. Certyfikat sommeliera pierwszego stopnia uzyskał w 2005 r., A później drugi stopień, wkrótce po uzyskaniu dyplomu z zarządzania biznesem na California State University w Long Beach. Po ukończeniu studiów Landon nadal poszerzał swoją wiedzę o winach, badając wiele międzynarodowych regionów winiarskich.

Po powrocie do domu zdał sobie sprawę, że pociąga go sztuka winiarska i uzyskał drugi tytuł licencjata z enologii na California State University we Fresno. Po ukończeniu studiów jego miłość do wina i podróży zaprowadziła go do Australii, gdzie odbył staż w winnicy Molly Dooker. W 2010 r. Dołączył do Spottswoode Estate jako stażysta w zbiorach i został szybko awansowany na asystenta winiarza w marcu 2011 r. W Spottswoode bezpośrednio zarządzał wszystkimi operacjami winiarskimi od zbiorów do butelkowania i ściśle współpracował z głównym winiarzem Aronem Weinkaufem. Landon jest profesjonalnym członkiem Society of Wine Educators i certyfikowanym specjalistą od wina.

Kup wina od kalifornijskiego producenta Buccella w naszym sklepie internetowym.