Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Bodegas Barahonda

Winiarnia szczyci się specyficznym kształtem prostych i symetrycznych linii, które zestawione są z otaczającym robotnikiem. Mimo to doskonale wkomponowuje się w krajobraz doliny. Winiarnia zbudowana jest z tradycyjnych materiałów i otoczona winnicami, które dostarczają cennego surowca. Wewnątrz budynku można odwiedzić nowoczesne winiarnie, skosztować produktów i kontemplować krajobraz, delektując się pysznym posiłkiem w restauracji na piętrze.

W Barahonda tworzymy zrównoważone i wyraziste wina pełne koloru i smaku; wina złożone, które mają swoją osobowość i które co roku zdobywają nagrody, wyróżnienia i wysokie noty najlepszych krytyków winiarskich na świecie.

Jak głosi logo Barahonda, wina są związane z polem, wykonane z winorośli. Winogrona są starannie hodowane, ponieważ są one istotną częścią charakteru wina wysokiej jakości.

Około 1850 roku Pedro Candela Soriano zaczął lokalnie produkować i sprzedawać niewielkie ilości wina. W 1925 roku Antonio Candela García ufundował małą winiarnię. Następnie winiarnią zarządzał Antonio Candela Poveda, który przez lata sprawiał, że rosła i rozwijała się. Obecnie jego dwaj synowie, Antonio i Alfredo, przejmują ster i zarządzają winnicami i rodzinnymi posiadłościami.

Od małej i lokalnej firmy po nowoczesną winiarnię, która produkuje wysokiej jakości wina, wysoko cenione na rynkach międzynarodowych, wiedza i tradycje są przekazywane przez te cztery pokolenia. Rodzina Candela przez całe życie pracowała z winem, a Barahonda jest widocznym wynikiem tej pasji.

Bodegas Barahonda angażuje się w rozwój i badania w sektorze wina, prowadząc prace mające na celu konkurencyjne doskonalenie ich sektora, odpowiadając na nowe wyzwania pogodowe i nowe trendy rynkowe.

Dzięki nowym strategiom produkcji wina Barahonda stawia na jakość i innowacyjność swoich win, nie zaniedbując tradycji. Aby wykonać to zadanie, Barahonda dysponuje poletkami doświadczalnymi, wyposażonym laboratorium oraz zespołem wykwalifikowanych specjalistów.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony hiszpańskiego producenta win Bodegas Barahonda.