Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Carlo Rossi

Sprzedawca od pierwszego dnia, Charles Carlo Rossi, rozpoczął pracę w E. & J. Gallo Winery w 1953 roku wraz z przyjacielem rodziny Ernestem Gallo. W 1962 roku na rynek wprowadzono wina Carlo Rossi Red Mountain, które szybko stały się jednym z najlepiej sprzedających się win.

Zanim nadszedł rok 1975, „Czerwona Góra” została usunięta (ale nadal jest używana na niektórych etykietach), a Carlo stał się twarzą i głosem swojego popularnego, tytułowego wina dzbankowego. Występował w spotach telewizyjnych i radiowych, występując na falach radiowych, aby opowiadać o swoich dobrych, uczciwych winach, które robił dla prawdziwych ludzi. Jego proste, bezpośrednie podejście do wina znalazło odzwierciedlenie w tych reklamach, w których był znany z wymyślania zapadających w pamięć „carloizmów”, w tym słynnego „Lubię rozmawiać o winie, ale wolę je pić”.

Jako część procesu degustacji wina, obracanie kieliszka kończy ważny etap degustacji. Pozwala otworzyć i zmiękczyć aromaty wina; uwydatnienie naturalnych smaków wina.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony amerykańskiego producenta win Carlo Rossi.

Kup wina od amerykańskiego producenta Carlo Rossi w naszym sklepie internetowym.