Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Casal Branco

[produkty]

Posiadłość Casal Branco znajduje się na lewym brzegu rzeki Tag w Almeirim (Portugalia) i od ponad dwóch stuleci jest własnością tej samej rodziny. Ma powierzchnię 1100 ha, z czego 140 upraw winorośli.

Istniejące winnice pochodzą głównie z portugalskich odmian, takich jak biały "Fernão Pires". Wina czerwone produkowane są głównie z „Trincadeira”, „Castelão”, „Touriga Nacional”; a ostatnio Cabernet Sauvignon, Merlot, Petit Verdot, Alicante i Syrah. Winifikacja jest starannie prowadzona w starej winiarni, która jest budynkiem z XVIII wieku, dostosowanym do nowych technik, niezbędnych do poszanowania i wydobycia tego, co najlepsze z potencjalnej jakości winogron. Wszystko to, dodane do długiej tradycji produkcji wina, znajduje obecnie odzwierciedlenie w publicznej regeneracji win produkowanych w Casal Branco.

Falcoaria to portugalskie słowo określające sokolnictwo i był to rzeczywiście ulubiony sport portugalskiej rodziny królewskiej trzy wieki temu. Winnice, które obecnie produkują winogrona używane do produkcji win Casal Branco, zostały zasadzone na miejscu, które do XVII wieku było jednym z największych łowisk królewskich sokołów w Portugalii.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony portugalskiego producenta win Casal Branco.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-710-801