Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Cline Family Cellars

[produkty]

Cline Family Cellars to rodzinna winiarnia w Sonoma w Kalifornii, zbudowana z pasji do produkcji wina i zakorzeniona w szacunku dla ziemi.

Fred Cline założył Cline Family Cellars w 1982 roku w Oakley w Kalifornii, robiąc swoje pierwsze roczniki z oryginalnych nasadzeń Mourvedre, Zinfandel i Carignane, z których niektóre sięgają 1880 roku.

W 1989 roku Fred kupił 350-akrową stadninę koni w Carneros i przeniósł winnicę do hrabstwa Sonoma. Jako jeden z oryginalnych Rhone Rangers, zaczął sadzić odmiany, które obejmowały szereg winnic poświęconych Syrah, Viognier, Marsanne i Roussanne. Od czasu pierwszych nasadzeń Fred i jego żona Nancy kontynuowali sadzenie winnic w całym hrabstwie Sonoma, rozszerzając się o bardziej klasyczne odmiany, takie jak Pinot Noir, Merlot i Chardonnay.

Celem kalifornijskiego producenta jest bycie gospodarzem ziemi, nie tylko dzięki ich naturalnym i zrównoważonym metodom uprawy Green String, ale także poprzez świadomość harmonizacji wzajemnie połączonych systemów. Zależy im na pielęgnowaniu ziemi i tworzeniu win, które odzwierciedlają bogactwo tych złożonych i doskonałych ekosystemów.

Nie ma kompromisów, jeśli chodzi o spójność i jakość. Od doskonałych winnic, przez wykwalifikowane zespoły pracujące w winnicy, po zaktualizowane systemy - robią to wszystko. Rezultatem jest obszerne, wielokrotnie nagradzane portfolio win z szeroką gamą stylów i ofert, które spodobają się nowicjuszom i entuzjastom.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony kalifornijskiego producenta win Cline Family Cellars.

Kup wina od kalifornijskiego producenta Cline Family Cellars w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-710-801