Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Constellation Europe Limited

W Constellation Brands zawsze zwracano uwagę na jedno pytanie: „Co dalej?”

Od skromnych początków w 1945 roku jako producent wina w północnej części stanu Nowy Jork do dzisiejszej pozycji lidera CPG, dostarczają potężne marki i najlepsze w swojej klasie doświadczenia, które ludzie uwielbiają. Kierując się duchem przedsiębiorczości, stawiają na innowacje i odważne pomysły, aby pomóc kształtować przyszłość, w którą naprawdę wierzą, że warto po nią sięgnąć.

Nie wybierają ścieżek, tylko je tworzą. Kwestionują normy, uważnie słuchają i przewidują trendy. Inwestują na nowych rynkach i podejmują skalkulowane ryzyko, aby dostarczać więcej swoim konsumentom, akcjonariuszom, pracownikom i branży. Właśnie dlatego Constellation Brands jest najszybciej rozwijającą się, dużą firmą zajmującą się towarami konsumpcyjnymi w USA, prowadzącą sprzedaż detaliczną.

Ich portfolio premium kultowych marek, w tym Corona Extra, Modelo Especial, Kim Crawford, Meiomi, The Prisoner, SVEDKA Vodka i High West Whiskey, napędza ich dzisiejszy silny wzrost. Ale są nieugięci i nigdy nie zadowalają się status quo.

Podążają naprzód dzięki wizjonerskiemu przywództwu i zespołowi inteligentnych, różnorodnych talentów, którzy podsycają ich pragnienie przekraczania granic. Nie tylko zachęcają do świeżego myślenia - oczekują tego. Dzięki ciągłemu napływowi nowych i różnorodnych pomysłów gromadzą się jako grupa wokół możliwości, które rozszerzają ich wyobraźnię i otwierają nowe drzwi. Tam właśnie znajduje się „co dalej”.

W ich dążeniach kierują się zaangażowaniem na rzecz środowiska i odpowiedzialności społecznej oraz budowaniem zaufania poprzez przejrzystość. Dążą do znalezienia nowych sposobów, aby zmienić zmieniający się świat, inwestując w wysiłki ukierunkowane na cel, które pozytywnie wpływają na społeczności, w których z dumą żyją i pracują. Ma to kluczowe znaczenie dla ich podróży naprzód, pomagając im wzrastać w sposób zrównoważony i sprawiedliwy.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony amerykańskiego producenta win Constellation Europe Limited.

Kup wina od amerykańskiego producenta Constellation Europe Limited w naszym sklepie internetowym.