Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Contri Spumanti

Historia firmy Contri Spumanti jest ściśle związana z jej założycielem: Luciano Contri, klasa z 1938 roku, urodzonym w Cazzano di Tramigna. W wieku piętnastu lat, gdy Luciano przygotowywał się do rozpoczęcia studiów nad enologią, rodzina przeżyła wielkie trudności z powodu poważnej choroby, która dotknęła jego ojca Luigiego i zmusiła go do pozostania z dala od domu przez całe dwa lata. To ponad 90-letni dziadek, założyciel rodzinnej firmy Domenico (nazywanej w wiosce Pacena, dziś jedna z marek firmy), wspierał Luciano w tamtym okresie. Jego doświadczenie i mądrość, wraz z dobrą wolą i duchem poświęcenia wnuka, pozwoliły zrekompensować nieobecność Luigiego. Zahartowany codziennym poświęceniem i silnym dla otrzymywanych nauk, osiągnął pełnoletność w 1959 roku, założył osobisty biznes Luciano Contri, przekształcony w 1980 roku w firmę Contri Spumanti S.p.A., rozpoczynając produkcję win musujących i półmusujących.

Dziś stery firmy przejął syn Paolo Contri, który kontynuuje politykę ojca polegającą na utrzymywaniu wiodącej pozycji lidera w branży. Awangarda technologiczna i automatyzacja procesów zapewniają wydajną wydajność procesu i redukcję kosztów produkcji. Dostosowanie do wymagań najbardziej znanych systemów jakości, od planowania, po produkcję i logistykę. Ciągła odnowa i rozbudowa pomieszczeń produkcyjnych oraz automatyzacja obszarów logistycznych. Zdolność firmy do reagowania i dostosowywania się do zmieniających się wymagań rynku poprzez opracowywanie nowych rodzajów produktów i rozmiarów butelek oraz spersonalizowanych opakowań. Wszystko to umożliwiło na przestrzeni lat konsolidację i stabilny rozwój działalności na głównych rynkach zagranicznych. Wyniki zostały potwierdzone nagrodami i wyróżnieniami zdobytymi na najważniejszych międzynarodowych konkursach winiarskich.

Siedziba firmy Contri Spumanti S.p.A. znajduje się w Cazzano di Tramigna, tutaj znajdują się główne biura, historyczny zakład produkcyjny i centrum logistyczne. Działania biznesowe i administracyjne, kontrola jakości i zarządzanie produkcją są wykonywane i koordynowane przez centralę. Działalność produkcyjna jest podzielona według rodzajów produktów między dwoma zakładami.

Kup wina od włoskiego producenta Contri Spumanti w naszym sklepie internetowym.