Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Cortijo Trifillas

[produkty]

Wiejski dom Cortijo Trifillas to oaza zmysłów, która emanuje naturą, harmonią i spokojem. Tylko 26 km od Hellín, można uciec od tego wszystkiego i cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem, które jest zgodne z otoczeniem.

Położony pomiędzy pasmami górskimi Sierra de Alcaraz i Sierra del Segura, hotel leży u podnóża szczytu Trifillas, który wraz ze szczytami Fuente Albilla i La Losa ma wysokość ponad 1000 metrów. Otoczone drzewami oliwnymi i lawendą, każdy z pokoi oferuje spektakularną atmosferę. Dom jest w pełni wyposażony i udekorowany z dbałością o najdrobniejszy szczegół i ma szczególny urok, aby goście poczuli się jak w domu. Podczas całego pobytu w tej ciepłej i przytulnej atmosferze jedynym zmartwieniem jest relaks.

Winnice

Wiejski kompleks otoczony jest winnicami, które dostarczają surowce do produkcji ich eksperymentalnej winnicy. Uprawiają kilka lokalnych odmian winorośli, takich jak Tempranillo i Monastrell, a także inne międzynarodowe odmiany, w tym Cabernet Sauvignon, Syrah i Petit Verdot.

Drzewa oliwne

Drzewa oliwne są jednym z podstawowych elementów rolnictwa w regionie i podstawowym filarem produkcji rolnej ich majątku. Mają 1000 hektarów ziemi, na której uprawiają odmiany Arbequina, Benizal i Picual. Ich olejarnia przetwarza oleje jednorodne, a także kombinacje odmian, aby stworzyć niepowtarzalne smaki. Od czasu do czasu organizowane są degustacje oliwy z oliwek i wycieczki po tej ważnej ikonie rolnictwa La Manchy.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony hiszpańskiego producenta Cortijo Trifillas.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661