Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Einig Zenzen

[produkty]

Od ponad 380 lat Einig-Zenzen jest zaangażowany w handel winem na wiele sposobów. Przez ten długi czas - w szczególności od momentu powstania w obecnej formie prawnej już w 1939 roku - mogli zgromadzić znaczący zasób doświadczenia i wiedzy, z którego chętnie korzystają na rzecz ich światowej bazy klientów.

Są obecni na wszystkich kontynentach świata i na szczęście zdobyli wielu osobistych przyjaciół wśród swoich klientów. Ten bliski kontakt i relacje sprawiają, że są czujni i otwarci na wszelkie nowe możliwości biznesowe, które ich czekają, zarówno w handlu, jak i poza nim.

Działalność eksportowa producenta stanowi połowę ich obrotów, przekraczających 40 mln l rocznie win z całego świata - także ze Starego i Nowego Świata. Chętnie obserwują stały rozwój rynku.

Ich własne linie produkcyjne i partnerzy sojuszniczy umożliwiają przetwarzanie ponad 20 000 butelek na godzinę za pomocą w pełni zautomatyzowanych maszyn do butelkowania, etykietowania i pakowania. Tutaj wina są przechowywane, butelkowane i eksportowane do ponad 80 krajów na całym świecie.

Wiedza techniczna, wyposażenie i siła robocza gwarantują wysokie standardy jakościowe przy dużych seriach produkcyjnych; otwiera fascynujące możliwości dla mistrzów piwnic, aby doskonalić odpowiednią obróbkę win na każdym etapie.

Zapewnienie jakości zaczyna się w Einig-Zenzen od pierwszego kroku starannej selekcji i kontroli plantatorów winorośli z różnych regionów i krajów produkujących wino. Przed ostatecznym butelkowaniem wszystkie wina są dokładnie badane pod względem organoleptycznym i analitycznym w licencjonowanym laboratorium, które jest w pełni wyposażone w najbardziej zaawansowaną technologię oraz dobrze wyszkolony i wyszkolony personel.

Einig-Zenzen posiada certyfikat IFS na najwyższym poziomie. Międzynarodowy Standard Żywności (IFS) potwierdza, że winiarnia spełnia najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i higieny wszystkich produktów na wszystkich etapach winifikacji i produkcji. Wszystkie produkty, które opuściły winiarnię, można prześledzić od jej pochodzenia.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony niemieckiego producenta win Einig Zenzen.

Kup wina od niemieckiego producenta Einig Zenzen w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

PH ALGO Alina Golik
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

515-258-661
NIP: 821 002 10 47
REGON: 710284309