Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Einig Zenzen

Od ponad 380 lat Einig-Zenzen jest zaangażowany w handel winem na wiele sposobów. Przez ten długi czas - w szczególności od momentu powstania w obecnej formie prawnej już w 1939 roku - mogli zgromadzić znaczący zasób doświadczenia i wiedzy, z którego chętnie korzystają na rzecz ich światowej bazy klientów.

Są obecni na wszystkich kontynentach świata i na szczęście zdobyli wielu osobistych przyjaciół wśród swoich klientów. Ten bliski kontakt i relacje sprawiają, że są czujni i otwarci na wszelkie nowe możliwości biznesowe, które ich czekają, zarówno w handlu, jak i poza nim.

Działalność eksportowa producenta stanowi połowę ich obrotów, przekraczających 40 mln l rocznie win z całego świata - także ze Starego i Nowego Świata. Chętnie obserwują stały rozwój rynku.

Ich własne linie produkcyjne i partnerzy sojuszniczy umożliwiają przetwarzanie ponad 20 000 butelek na godzinę za pomocą w pełni zautomatyzowanych maszyn do butelkowania, etykietowania i pakowania. Tutaj wina są przechowywane, butelkowane i eksportowane do ponad 80 krajów na całym świecie.

Wiedza techniczna, wyposażenie i siła robocza gwarantują wysokie standardy jakościowe przy dużych seriach produkcyjnych; otwiera fascynujące możliwości dla mistrzów piwnic, aby doskonalić odpowiednią obróbkę win na każdym etapie.

Zapewnienie jakości zaczyna się w Einig-Zenzen od pierwszego kroku starannej selekcji i kontroli plantatorów winorośli z różnych regionów i krajów produkujących wino. Przed ostatecznym butelkowaniem wszystkie wina są dokładnie badane pod względem organoleptycznym i analitycznym w licencjonowanym laboratorium, które jest w pełni wyposażone w najbardziej zaawansowaną technologię oraz dobrze wyszkolony i wyszkolony personel.

Einig-Zenzen posiada certyfikat IFS na najwyższym poziomie. Międzynarodowy Standard Żywności (IFS) potwierdza, że winiarnia spełnia najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i higieny wszystkich produktów na wszystkich etapach winifikacji i produkcji. Wszystkie produkty, które opuściły winiarnię, można prześledzić od jej pochodzenia.

Kup wina od niemieckiego producenta Einig Zenzen w naszym sklepie internetowym.