Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Emiliana

Rolnictwo ekologiczne i biodynamiczne to najlepszy sposób na uzyskanie bardziej zrównoważonych, zdrowych i produktywnych winnic, co skutkuje lepszą jakością winogron, a tym samym lepszymi winami.

Dzięki pasji i sposobowi, w jaki robią rzeczy w Emilianie, ich winnice produkują wina o niepowtarzalnym charakterze i osobowości, zawsze poszukując maksymalnego wyrazu terroir.

Ochrona przyrody i troska o zmiany klimatyczne były i zawsze będą dla nich priorytetem. Kwestie te są konsekwentnie rozwiązywane za pomocą różnych praktyk.

Zaangażowanie i szacunek dla swoich pracowników i społeczności są w Emilianie podstawowymi wartościami. Zawsze przyczyniaj się do poprawy jakości życia lokalnej społeczności i społeczeństwa – to motto producenta.

Położona w głównych dolinach winiarskich Chile, Emiliana charakteryzuje się produkcją wyłącznie win organicznych i biodynamicznych, co pomaga zachować naturalną równowagę życiową, ludzi i środowiska. Skutkuje to zdrowszymi, wyjątkowymi i lepszej jakości winami.

Wszystkie wina posiadają nagrody potwierdzające ich jakość. Najważniejsi krytycy winiarscy i najbardziej szanowane konkursy przyznali ich markom wybitne oceny.

Kup wina od chilijskiego producenta Emiliana w naszym sklepie internetowym.