Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Epicuro

Epicuro reprezentuje markę Femar Vini i jest bijącym sercem kolekcji Mergè. Zrzesza kilka win o różnych oznaczeniach, pochodzących z różnych regionów i oferuje szeroką gamę o doskonałym stosunku jakości do ceny: te czynniki przyczyniły się do jej pozycji w niektórych z największych i najważniejszych firm zajmujących się dystrybucją win w Europie i na świecie.

Zainspirowany filozofem i założycielem jednej z głównych szkół filozoficznych okresu helleńskiego i rzymskiego, Epicuro to kolekcja komercyjna poświęcona najwyższej epikurejskiej koncepcji: przyjemności. Jest to serce kolekcji Mergè. Grupuje kilka win o różnych oznaczeniach, pochodzących z różnych regionów i oferuje szeroką gamę o doskonałej relacji jakości do ceny: te czynniki przyczyniły się do jego pozycji jednego z największych i najważniejszych win.

Rodzina win Epicuro jest bardzo szeroka, są to wina o silnej osobowości, wszystkie z chronioną nazwą pochodzenia i chronionym oznaczeniem geograficznym. Wizytówką kolekcji są wina z Selection, każde z własną osobowością i wyjątkowymi cechami. Wśród nich: Epicuro Puglia Rosso Igp da Uve Leggermente Appassite Epicuro Appassimento, Salice Salentino Doc Reserve, Epicuro Primitivo Di Manduria Riserva i Epicuro Zinfandel Igp Puglia.