Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Epicuro

[produkty]

Epicuro reprezentuje markę Femar Vini i jest bijącym sercem kolekcji Mergè. Zrzesza kilka win o różnych oznaczeniach, pochodzących z różnych regionów i oferuje szeroką gamę o doskonałym stosunku jakości do ceny: te czynniki przyczyniły się do jej pozycji w niektórych z największych i najważniejszych firm zajmujących się dystrybucją win w Europie i na świecie.

Zainspirowany filozofem i założycielem jednej z głównych szkół filozoficznych okresu helleńskiego i rzymskiego, Epicuro to kolekcja komercyjna poświęcona najwyższej epikurejskiej koncepcji: przyjemności. Jest to serce kolekcji Mergè. Grupuje kilka win o różnych oznaczeniach, pochodzących z różnych regionów i oferuje szeroką gamę o doskonałej relacji jakości do ceny: te czynniki przyczyniły się do jego pozycji jednego z największych i najważniejszych win.

Rodzina win Epicuro jest bardzo szeroka, są to wina o silnej osobowości, wszystkie z chronioną nazwą pochodzenia i chronionym oznaczeniem geograficznym. Wizytówką kolekcji są wina z Selection, każde z własną osobowością i wyjątkowymi cechami. Wśród nich: Epicuro Puglia Rosso Igp da Uve Leggermente Appassite Epicuro Appassimento, Salice Salentino Doc Reserve, Epicuro Primitivo Di Manduria Riserva i Epicuro Zinfandel Igp Puglia.

Zachęcamy do odwiedznia oficjalnej strony włoskiej marki Femar Vini, do której należy Epicuro.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661