Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Faustino Group

[produkty]

Grupo Faustino to firma rodzinna od czwartego pokolenia, niekwestionowany lider w produkcji i eksporcie wysokiej jakości win. Grupa posiada siedem winnic zlokalizowanych w kluczowych hiszpańskich nazwach pochodzenia. Większość działalności winiarskiej koncentruje się w regionie DOCa Rioja, gdzie znajdują się Bodegas Faustino, Bodegas Campillo ND Bodegas Marqués de Vitoria.

W La Mancha Grupa posiada Bodegas Leganza oraz Bodegas Valcarlos w nazwie pochodzenia Navarra. Nazwa pochodzenia Ribera del Duero była świadkiem narodzin jednego z najbardziej ambitnych projektów Grupy Bodegas Portia.

Grupo Faustino jest również właścicielem Bodegas Victorianas, który produkuje wina z wybranych winogron z różnych hiszpańskich regionów winiarskich. Prestiżowa grupa rodzinna założona w 1861 roku, posiadająca jedne z najbardziej rozpoznawalnych i wiodących marek eksportowych Rioja Gran Reserva.

Grupo Faustino rozpoczęła swoją międzynarodową karierę w latach 60. od pierwszego eksportu do Austrii. Ta koncentracja na eksporcie stale rośnie i obecnie około 60% sprzedaży odbywa się na rynku międzynarodowym.

Marki Grupo Faustino są obecne w 130 krajach, z czego ponad 70% eksportu przypada na Unię Europejską. Inne główne kraje, w których obecna jest Grupo Faustino: Stany Zjednoczone, Chiny, Rosja, Australia, Indonezja i osiedla bałtyckie.

Są wiodącym na świecie eksporterem Rioja Gran Reservas, z 39% udziałem ilości win Rioja. Wszystkie te liczby świadczą o międzynarodowej renomie, jaką osiągają ich wina.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony hiszpańskiego producenta Faustino Group.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661