Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Grupo Penaflor S.A.

Grupo Peñaflor jest wiodącą firmą winiarską w Argentynie i obecnie znajduje się w pierwszej dziesiątce największych producentów wina na świecie.

Z rocznym eksportem na poziomie około 180 milionów dolarów amerykańskich i obecnością w ponad 95 krajach, byli w stanie uplasować się jako główny eksporter wina butelkowanego w ich kraju i producent nr 1 w Malbec na świecie. Posiadają ponad 3400 hektarów produkcyjnych w głównych obszarach uprawy winorośli w Argentynie i zatrudniają ponad 2300 osób. Jako organizacja cenią głębokie i trwałe relacje. Skupiają się na rozwoju w całym ich łańcuchu wartości, przyjmując uczciwe, przejrzyste, etyczne i odpowiedzialne zachowanie w każdej więzi, jaką tworzą ze swoimi pracownikami, dostawcami, klientami i konsumentami. Wierzą, że sukces wymaga talentu, dyscypliny, radowania się tym, co robią z optymizmem, wzbogacającej wymiany pomysłów i ciągłego poszukiwania ulepszeń.

Grupo Peñaflor to argentyńska firma założona w 1904 roku przez rodzinę włoskich imigrantów, w celu produkcji win stołowych i innych napojów bezalkoholowych.

Pod koniec lat dziewięćdziesiątych Grupo Peñaflor zmieniła swój cel biznesowy i zdecydowała się specjalizować w produkcji doskonałych win. W tym momencie nadali silny impuls eksportowi, wchodząc na nowe rynki, aby oferować argentyńskie wina o wyjątkowej jakości i renomie.

W roku 2010 rodzina Bemberg nabyła pełne prawo własności do Grupo Peñaflor, przełomowego punktu, który zapoczątkował cykl ekspansji firmy, oparty na zaangażowaniu w trwały rozwój argentyńskiego przemysłu winiarskiego, znacznych inwestycjach, wzroście eksportu i doskonałą reputację ich marek.

Dzięki takim atrybutom jak bogactwo pochodzenia i historia każdej z winnic tworzących Grupo Peñaflor, ich doświadczeniu zawodowemu oraz sposobowi interpretowania i zaspokajania potrzeb każdego z ich obecnych konsumentów, byli w stanie wypracować solidny i odnoszący sukcesy model zarządzania i zostać wiodącą firmą winiarską w Argentynie i producentem nr 1 w Malbec na świecie.

Kup wina od argentyńskiego producenta Grupo Penaflor S.A. w naszym sklepie internetowym.