Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Jules Taylor

Założona, posiadana i zarządzana w Marlborough przez Julesa i George'a, Jules Taylor Wines jest owocnym wynikiem wielkich marzeń, ciężkiej pracy i zdrowej dawki braku traktowania siebie zbyt poważnie. Urodzony w Marlborough w roku, w którym posadzono pierwsze winorośle, Jules dosłownie dorastał z Sauvignon Blanc.

Miejscowa dziewczyna, Jules, spędziła kilka lat, przygotowując swoje studia podyplomowe z zakresu uprawy winorośli i enologii jako Senior Winemaker grupy w jednej z największych winnic w Marlborough, a następnie jako konsultant ds. winiarstwa najbardziej prestiżowej marki w regionie. Kilka potwierdzających życie roczników we Włoszech uwydatniło zamiłowanie Julesa do wina jako zwykłej przyjemności, którą można delektować się obok dobrego jedzenia i wspaniałych przyjaciół. Jules jest przekonany, że wino powinno bardziej polegać na tworzeniu wspaniałych wspomnień, a mniej na statusie lub potencjale piwnicznym.

W 2001 roku Jules Taylor Wines pojawił się jako mały projekt księżycowy z zaledwie 200 przypadkami. Pięć lat, dwoje dzieci i wiele, wiele późnych nocy, George i Jules podjęli zjadliwą decyzję, by postawić wszystko na szali, podnieść ich codzienną pracę i dać szansę ich marzeniom. winnicy, wyłącznie ze względu na smak, a nie analizy laboratoryjne. Bez względu na cenę, Jules wypuści wino tylko wtedy, gdy będzie całkowicie zadowolona, że spełniło ono jej standardy.

Jules porzuciła karierę w korporacji winiarskiej, aby dać jej swobodę wytwarzania win tak, jak uważa, że powinny być robione. Na każde zbiory produkuje tylko jedną partię każdego wina.

Marlborough to mały kawałek raju na szczycie Wyspy Południowej Nowej Zelandii. To region, który umieścił na mapie świata trawiaste Sauvignon Blanc w stylu nowozelandzkim. Ale producenci mają na to inną nazwę, dom.

Wielcy fani wszystkiego, co lokalne, lubią, aby rzeczy były małe. Kupowanie winogron od kilku ciężko pracujących, lokalnych rodzin, które znają i którym ufają, ma sens. Czemu? Ponieważ dbają o to, co produkują. To jest ich źródło utrzymania; ich chlebem i masłem, a producenci są w 100% za nimi.

Rozległe doświadczenie z różnymi postaciami winnic Marlborough, głębokie przywiązanie do jej rodzinnego regionu oraz silne osobiste powiązania z rodzinami uprawiającymi winogrona w Marlborough pozwalają Jules znaleźć ukryte kieszenie wybitnych owoców.

W czasie żniw można zobaczyć, jak Jules nieustannie spaceruje po rzędach każdej wybranej winnicy, całymi dniami degustując jagody, szukając dokładnego momentu, w którym cukier, kwasowość i smak spotykają się w idealnej równowadze. Podejmując kluczową decyzję, kiedy wybrać, aby zapewnić optymalne wyniki, dzwoni wyłącznie ze smaku, nie polegając na wynikach z laboratorium. Wszystko sprowadza się do jednej prostej prawdy. To właśnie z najlepszych winogron powstają najlepsze wina.

Po zbiorach dzieje się magia. Jules eskortuje winogrona do winnicy w celu tłoczenia, fermentacji, dojrzewania, a co najważniejsze - blendowania i degustacji!

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony nowozelandzkiego producenta win Jules Taylor.

Kup wina od nowozelandzkiego producenta Jules Taylor w naszym sklepie internetowym.