Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Krug

Krug został założony w Reims w 1843 r. przez Josepha Kruga, wizjonera nonkonformistę o bezkompromisowej filozofii. Zrozumiawszy, że prawdziwą esencją szampana jest sama przyjemność, jego marzeniem było stworzenie najlepszego szampana, jaki mógł zaoferować każdego roku, niezależnie od rocznych wahań klimatu. Zwracanie szczególnej uwagi na charakter winnicy, poszanowanie indywidualności każdej działki i jej wina, a także zbudowanie obszernej biblioteki win rezerwowych z wielu różnych lat pozwoliło Josephowi Krugowi spełnić jego marzenie.

Z bardzo oryginalnym podejściem do produkcji szampana, postanowił wyjść poza pojęcie vintage, aby każdego roku stworzyć najbardziej hojną ekspresję szampana. W ten sposób założył dom, w którym wszystkie szampany są na tym samym poziomie.

Sześć pokoleń rodziny Krugów utrwaliło to marzenie, wzbogacając wizję założyciela i jego wiedzę.

To było niezachwiane przekonanie założyciela, Josepha Kruga, że tylko zwracając najwyższą uwagę na każdy element może zaoferować najbardziej hojną ekspresję szampana o najwyższej możliwej jakości każdego roku, niezależnie od wahań klimatu.

Zwracanie szczególnej uwagi na charakter winnicy, poszanowanie indywidualności każdej działki i jej wina, a także zbudowanie obszernej biblioteki win rezerwowych z wielu różnych lat pozwoliło Josephowi Krugowi spełnić jego marzenie.

Dla Kruga czas nie jest ograniczeniem, to siła. Jest niezbędna, ponieważ jest obecna na każdym etapie tworzenia szampana w Krug, od winifikacji po niezwykłe leżakowanie cuvées Krug.

Czas jest jedną z podstawowych sił przewodnich Kruga.

Dom Kruga

Wiele z historii Krug miało miejsce, w rodzinnym domu, począwszy od 1868 roku. W samym sercu regionu Szampanii, Dom Krug to coś więcej niż historyczna rezydencja, to tętniące życiem miejsce pracy, kreatywne atelier. na szczycie sieci piwnic, w których rzemieślnicy skrupulatnie i po cichu pielęgnują butelki.

To więcej niż historyczna rezydencja pięciu pokoleń rodziny Krug i pierwsza w Reims z prywatnym pokojem muzycznym, Rue Coquebert 5, to dziś miejsce, w którym goście i przyjaciele domu mogą przeżyć wciągającą, zmysłową podróż po Krug Champagnes.

Chociaż Dom rodziny Krugów nie jest otwarty dla publiczności, zapraszają do odkrywania wszechświata Krug poprzez Krug iD, a także wiele podcastów i narzędzi dostępnych online.

Pod Domem Rodzinnym leżą rozległe piwnice, w których spoczywają szampany Krug, zdobywając cenny wpływ czasu. W tych przepastnych skarbcach znajduje się ogromna biblioteka win rezerwowych, do której przyczyniło się sześć pokoleń. Ta kolekcja obejmuje obecnie 150 win, z których każde wyraża osobowość indywidualnej działki.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony francuskiego producenta szampanów Krug.

Kup szampany od francuskiego producenta Krug w naszym sklepie internetowym.