Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Lawson's Dry Hills

Jeśli połączysz ponad 25-letnie doświadczenie z dociekliwym duchem, uzyskasz doskonałą równowagę między wiedzą a innowacjami. Te dwie cechy można znaleźć w każdej butelce wina Lawson’s Dry Hills - wspaniałe, najwyższej jakości owoce pochodzące z ich starannie pielęgnowanych winnic, przekształcone w wina, które są gotowe do picia, przy użyciu nowoczesnych technik winiarskich.

Oryginalna winnica firmowa została założona w 1982 roku przez Rossa i Barbarę Lawsonów, którzy dziesięć lat później, w 1992 roku, założyli markę Lawson's Dry Hills. Obecnie wina firmy to Sauvignon Blanc, Riesling, Chardonnay, Pinot Gris, Pinot Noir i ich słynne Gewürztraminer, wszystkie wykonane z owoców uprawianych w dolinach Wairau, Waihopai, Omaka i Awatere. Te różne regiony i starannie wyselekcjonowane winnice charakteryzują się różnymi cechami pochodzącymi z różnych gleb i mikroklimatów, co daje wiele możliwości, jeśli chodzi o połączenie się z tak wyczekiwanym stylem Lawsona.

Oddana grupa ludzi, którzy tworzą ich mały zespół w Lawson’s Dry Hills, jest bardzo zaangażowana, żyjąc i oddychając każdą częścią procesu uprawy winorośli i produkcji wina. Powstałe wina stanowią autentyczny wyraz miejsca i odmiany winorośli, z której są wytwarzane, a także coś specjalnego, co ich zdaniem może wynikać tylko z pasji.

Wydawałoby się, że kombinacja elementów składających się na każde z ich win to zwycięska formuła. Stracili rachubę wszystkich swoich złotych medali - certyfikaty pokrywają ściany w drzwiach do piwnicy, a półki uginają się pod ciężarem wszystkich trofeów - zarówno lokalnych, jak i zagranicznych. Ale tak naprawdę nie są tymi, którzy mogą się chwalić, więc to wystarczy. Woleliby zakasać rękawy i zająć się produkcją jak najlepszych win.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony nowozelandzkiego producenta win Lawson's Dry Hills.

Kup wina od nowozelandzkiego producenta Lawson's Dry Hills w naszym sklepie internetowym.