Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Marchigüe

[produkty]

Rodzina Errazuriz Ovalle od dziesięcioleci produkuje wino na ponad 2700 hektarach w dolinach Colchagua i Curicó. Każdego roku w przepięknych krainach Viñedos Marchigue produkowane są odmiany czerwonych i białych winogron. Winnice Marchigüe znajdują się po zachodniej stronie doliny Colchagua; Uprzywilejowany obszar o niezwykłym klimacie i świetlistości. Ponadto część ich białych winogron jest produkowana w dolinie Curicó, w której dominuje produkcja Sauvginon Blanc.

Nieustanne innowacje dostosowujące się do trendów na światowych rynkach i wymagań swoich klientów. Wspierany przez zaangażowany zespół, nowoczesne obiekty i najlepsze gleby winiarskie w Chile. Skupiają się na produkcji win z autentycznością Colchagua. Ich celem jest zawsze współpracować ze swoimi klientami, produkując wina odpowiadające ich potrzebom.

Biorąc pod uwagę duży rozmiar i potencjał wzrostu, Viñedos Marchigüe koncentruje się na rynkach międzynarodowych, eksportując ponad 90% swojej rocznej produkcji. Ich główne rynki to Stany Zjednoczone i Chiny. Posiadają biura w obu krajach. Ich eksport trafia również do Wielkiej Brytanii, Szwecji, Polski, Rosji i Holandii. W Azji, Japonii, Tajwanie i Korei. W Ameryce Łacińskiej mają silną obecność w Brazylii.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony chilijskiego producenta win Marchigüe.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661