Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Marchigüe

Rodzina Errazuriz Ovalle od dziesięcioleci produkuje wino na ponad 2700 hektarach w dolinach Colchagua i Curicó. Każdego roku w przepięknych krainach Viñedos Marchigue produkowane są odmiany czerwonych i białych winogron. Winnice Marchigüe znajdują się po zachodniej stronie doliny Colchagua; Uprzywilejowany obszar o niezwykłym klimacie i świetlistości. Ponadto część ich białych winogron jest produkowana w dolinie Curicó, w której dominuje produkcja Sauvginon Blanc.

Nieustanne innowacje dostosowujące się do trendów na światowych rynkach i wymagań swoich klientów. Wspierany przez zaangażowany zespół, nowoczesne obiekty i najlepsze gleby winiarskie w Chile. Skupiają się na produkcji win z autentycznością Colchagua. Ich celem jest zawsze współpracować ze swoimi klientami, produkując wina odpowiadające ich potrzebom.

Biorąc pod uwagę duży rozmiar i potencjał wzrostu, Viñedos Marchigüe koncentruje się na rynkach międzynarodowych, eksportując ponad 90% swojej rocznej produkcji. Ich główne rynki to Stany Zjednoczone i Chiny. Posiadają biura w obu krajach. Ich eksport trafia również do Wielkiej Brytanii, Szwecji, Polski, Rosji i Holandii. W Azji, Japonii, Tajwanie i Korei. W Ameryce Łacińskiej mają silną obecność w Brazylii.