Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Messias

[produkty]

Firma została założona w 1926 roku przez pana Messiasa Baptistę, który pełnił funkcję prezesa do 1973 roku. Zarząd nadal jest sprawowany przez potomków rodziny Messias. Od momentu powstania Messias produkuje i sprzedaje wysokiej jakości wina z głównych wyznaczonych regionów: Bairrada, Douro, Dão, Vinho Verde, Beiras i Vinho do Porto. Firma znana jest również z wysokiej jakości produkcji szampańskiej, win musujących i dojrzewającej brandy.

Messias ma siedzibę w Mealhada, małym mieście w środkowej Portugalii, w samym sercu regionu Bairrada. Tutaj firma ma ponad 60 000 metrów kwadratowych roślin i około 160 ha winnic, z których 70 jest przeznaczonych na produkcję słynnych win z Quinta do Valdoeiro (Estate).

W Ferradosa (Dolina Douro) Messias posiada 200 ha ziemi, z czego 110 ha zajmują winnice do produkcji wina porto i Douro Quinta do Cachão. Znajduje się tam ponad 5000 metrów kwadratowych do produkcji wina, przechowywania zapasów i leżakowania.

Butelkowanie Vinho do Porto odbywa się w Vila Nova de Gaia na powierzchni 10 000 metrów kwadratowych. Znajduje się tam oddział firmy i dział spedycji.

W ramach swojej polityki inwestycji w obszarze produkcji, Messias nabył w 2000 roku 4 posiadłości z winnicami w regionie winiarskim Dão.

Te akwizycje w krótkim okresie pozwolą firmie na samowystarczalność w zakresie win z tego regionu, z pożądanymi mecenasami jakości. Planowana jest budowa nowej wytwórni win z najnowocześniejszą technologią. W tym samym planie ekspansji firma właśnie rozpoczęła komercjalizację win z regionu Península de Setúbal.

We własnych winnicach Messias nadal testuje portugalskie odmiany winorośli i wspierany przez nowe technologie winifikacji, wybiera, które produkują wyjątkowe i wysokiej jakości wina.

Dzięki dobrze zaplanowanej produkcji i strategiom marketingowym Messias jest jedną z nielicznych grup, która produkuje i sprzedaje pełną gamę win i alkoholi z najlepszych regionów Portugalii oraz własnych posiadłości. Rynki eksportowe doceniły jakość win Messias i stanowią 65% sprzedaży na pięciu kontynentach.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony portugalskiego producenta win Messias.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661