Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Monteverdi Vini

[produkty]

Od 1920 roku rodzina Monteverdi nieustannie poszukuje wysokiej jakości włoskiego wina, wybierając najbardziej prestiżowe winogrona z Bel Paese i przekazując z ojca na syna dziedzictwo kultury winiarskiej, która doskonaliła się przez dziesięciolecia. Przez te wszystkie lata winnica ewoluowała, unowocześniając zarówno pod względem wyposażenia, jak i wydajności enologicznej. Znalezienie równowagi między tradycją a innowacją: to stałe zaangażowanie winnic Monteverdi, a jednocześnie gwarancja nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Historia rodziny Monteverdi jest związana ze światem wina od 1796 roku z Angelo Marią Monteverdi, który wyprodukował wino, aby ofiarować je swoim gościom w swojej tawernie. Z pokolenia na pokolenie docieramy do 1920 r., gdzie wraz z Francesco Monteverdim powstała pierwsza nowoczesna winiarnia, która wkrótce stała się ważną rzeczywistością dla wszystkich win z doliny Padu. Ale to dzięki Antonio Monteverdiemu dzięki jego dalekowzroczności sława rodzinnej firmy rozwija się i jest utrwalona dzięki produkcji win typowych dla wszystkich regionów Włoch.

Piwnica ma pojemność 2 milionów litrów wina luzem; wino przechowywane w zbiornikach jest stabilizowane na zimno z jak największym poszanowaniem dla jakości produktu. Następnie jest sprawdzany w fazie uszlachetniania, aż do wysłania do butelkowania. Linia rozlewnicza ma zdolność produkcyjną ponad 10 milionów butelek rocznie

Od ponad dwudziestu lat Monteverdi Vini kieruje swoją ofertę nie tylko na rynek krajowy, ale także międzynarodowy. Ich produkty są obecne w ponad 40 krajach, a eksport stanowi obecnie 70% produkcji firmy. Eksport, oprócz pokrycia całej Europy, obejmuje również wiele obszarów pozaeuropejskich, takich jak Afryka, Karaiby, Ameryka Południowa i Azja Południowo-Wschodnia.

Ich wykwalifikowana i stale rozwijająca się produkcja jest taka dzięki wyłącznemu wykorzystaniu najlepszych winogron, tradycyjnej winifikacji oraz zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i skrupulatnych systemów przetwarzania.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony włoskiego producenta win Monteverdi Vini.

Kup wina od włoskiego producenta Monteverdi Vini w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-710-801