Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Morgante

Ich dom, założony w 1999 roku, znajduje się w La Rodzie, skrzyżowaniu dróg między Centrum a Lewantu Półwyspu Iberyjskiego; w samym sercu La Manchy (Hiszpania), uważanej za największą winnicę na świecie, miejsce wyjątkowe ze względu na bogate doświadczenie i dostępność zasobów.

Już w XII wieku na ich ziemi wytwarzano wina, które są dziś najbardziej żywą i fascynującą tradycją, którą odziedziczyli po swoich przodkach. Od tamtej pory, aż do dziś, wino zawsze było najlepszym miłośnikiem jedzenia, świętowania, miłości. Krótko mówiąc, wszystkiego, co nas porusza. Produkcja wina nie jest ich pracą, to ich sposób na życie.

Dorastali, przemykając wśród starych winorośli i nigdy nie mogli poświęcić się czemuś innemu niż światu wina. Ponieważ nie ma większej dumy niż szerzenie esencji całego życia, charakteru ziemi, w której się narodzili.

Winiarnię Morgante otacza rozległy płaski teren, bez dużych wysokości, z pięknymi czerwonymi osadami mioceńskimi o strukturze wapienia.

Ze względu na klimat kontynentalny panują ekstremalne temperatury, od zimowego mrozu od -15 ° C do +45 ° C do dusznego lata.

Opady wahają się od 300 do 400 mm rocznie. Ponadto mamy 3000 godzin słonecznych w roku, aby obsmażać nasze winogrona; stąd otrzymujemy najlepsze owoce do naszych win.

Sucha i wysokie nasłonecznienie ziemi znacznie zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób w winnicach i sprzyjają odpowiedniemu dojrzewaniu winogron, dając winom intensywny kolor i wyraźnie wzmacniając intensywność aromatyczną różnych odmian.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony hiszpańskiego producenta win Morgante.

Kup wina od hiszpańskiego producenta Morgante w naszym sklepie internetowym.