Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Morgante

[produkty]

Ich dom, założony w 1999 roku, znajduje się w La Rodzie, skrzyżowaniu dróg między Centrum a Lewantu Półwyspu Iberyjskiego; w samym sercu La Manchy (Hiszpania), uważanej za największą winnicę na świecie, miejsce wyjątkowe ze względu na bogate doświadczenie i dostępność zasobów.

Już w XII wieku na ich ziemi wytwarzano wina, które są dziś najbardziej żywą i fascynującą tradycją, którą odziedziczyli po swoich przodkach. Od tamtej pory, aż do dziś, wino zawsze było najlepszym miłośnikiem jedzenia, świętowania, miłości. Krótko mówiąc, wszystkiego, co nas porusza. Produkcja wina nie jest ich pracą, to ich sposób na życie.

Dorastali, przemykając wśród starych winorośli i nigdy nie mogli poświęcić się czemuś innemu niż światu wina. Ponieważ nie ma większej dumy niż szerzenie esencji całego życia, charakteru ziemi, w której się narodzili.

Winiarnię Morgante otacza rozległy płaski teren, bez dużych wysokości, z pięknymi czerwonymi osadami mioceńskimi o strukturze wapienia.

Ze względu na klimat kontynentalny panują ekstremalne temperatury, od zimowego mrozu od -15 ° C do +45 ° C do dusznego lata.

Opady wahają się od 300 do 400 mm rocznie. Ponadto mamy 3000 godzin słonecznych w roku, aby obsmażać nasze winogrona; stąd otrzymujemy najlepsze owoce do naszych win.

Sucha i wysokie nasłonecznienie ziemi znacznie zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób w winnicach i sprzyjają odpowiedniemu dojrzewaniu winogron, dając winom intensywny kolor i wyraźnie wzmacniając intensywność aromatyczną różnych odmian.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony hiszpańskiego producenta win Morgante.

Kup wina od hiszpańskiego producenta Morgante w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-710-801