Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Ossian Vides y Vinos

Tylko upływ czasu, skrupulatna znajomość każdej winorośli, zanurzenie w jej glebie, badanie specyficznego klimatu i środowiska, skrupulatna praca w polu i w winnicy dają producentowi Ossian Vides y Vinos wskazówki, aby dostrzec skalę projektu, który odzwierciedla autentyczność osobliwego krajobrazu. Dowiedziawszy się, czego nie mieli w 2013 roku, kiedy rodzina Ruiz Aragoneses rozpoczęła swoją przygodę w Osjan, nie byli tak naprawdę świadomi niezrównanej wartości tego terroir: szczególnego, wyjątkowego, autentycznego.

Dopiero co postawili pierwsze kroki w naukowej podróży, której celem jest nadanie jeszcze większej wartości bogactwu wyjątkowego dziedzictwa. Dziedzictwo w postaci winorośli, które podobnie jak rzeźby stoją mocno i hieratycznie na ziemi przeznaczonej do przetrwania. Jako tacy rozumieją ten dar natury i dlatego dawanie z siebie tego, co najlepsze, jest jedynym sposobem oddania szczerej i uczciwej daniny tej ziemi.

Ossian Vides y Vinos jest odzwierciedleniem zdecydowanego zaangażowania w wyjątkowe terroir, w którym zespół jest integralną częścią tego krajobrazu. Tylko w ten sposób mogą zrozumieć i pracować w okolicznej winnicy. Tylko integrując się z jego wielowiekową mądrością, mogą ją zrozumieć i wyrazić to, co może zaoferować.

Młody i podekscytowany zespół zdeterminowany, aby odzyskać i przywrócić jego blask środowisku, rozumiejąc je w sposób integralny: jego niesamowitą historię, jego kulturę i tradycję związaną z ziemią, jego krajobraz wyznaczony przez strumienie i struny, jego dziedzictwo, unikalny na tej planecie.

Ossian jest możliwy dzięki pracy niewielkiego, ale wysoko wykwalifikowanego zespołu, który pracuje na co dzień przez cały rok, zarówno w winnicy, jak i w winiarni, mając wspólny cel, jakim jest uzyskanie najlepszego surowca i najwyższej jakości we wszystkich procesach wytwarzania wina, oryginalne i niepowtarzalne Great Whites. Wszyscy oni tworzą tę wspaniałą rodzinę, czyniąc największym atutem tej firmy jej ludzki zespół.

W Ossian chcą odzyskać esencję tego autentycznego Verdejo, Verdejo zdolnego do przekazywania ekspresji krajobrazu, Verdejo zdolnego do starzenia się, a także szczepów, z których pochodzi.

Zwiększenie wyjątkowości. Aby podkreślić ten skarb w postaci winnicy, maksymalnie szanują surowiec i jego pochodzenie. Wina oszyjskie powstają w wyniku opracowań wybranych ze względu na rodzaj gleby i cechy winnicy.

Winogrona zostaną wybrane na stole po wejściu do winiarni, zanim dotrą do naszych małych tłoczni, z wcześniejszym tłoczeniem. Uzyskany moszcz, z bardzo niską wydajnością, będzie poddawany fermentacji i dojrzewaniu w małych ilościach zarówno w beczkach, jak i w stali nierdzewnej.

Jego naturalna kwasowość, bardzo niskie pH i nienaganne połączenie drewna w winie sprzyja powolnej i harmonijnej ewolucji w butelce, co pozwala na jego przechowywanie przez wiele lat.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony hiszpańskiego producenta win Ossian Vides y Vinos.