Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Petreny

„Wierzymy, że podstawą dobrego wina są wysokiej jakości winogrona, które można pozyskać ze stolicy jedynie poprzez staranną uprawę. Dojrzałe, wyłącznie zdrowe winogrona są fermentowane przy użyciu naturalnej, tradycyjnej technologii w możliwie najczystszych warunkach. Rozwój win sprzyjają tradycyjnym dębowym beczkom oraz klimatycznej piwnicy - pierwszej koszernej piwnicy w regionie. Chcemy, aby jak najwięcej konsumentów poznało i polubiło smak owoców w naszych winach oraz smak gleby i klimatu regionu winiarskiego, który zachował się od wieków.”

Historia rodziny Petrény i związki między regionem winiarskim Eger sięga kilku stuleci. Dokumenty potwierdzają, że rodzina Petrény zajmuje się uprawą winorośli i winiarstwem w Verpelét od początku XVII wieku. Szacunek i miłość do wina, szczególna więź, która jest decydującym warunkiem dobrego wina, jest odtąd przekazywana z ojca na syna. Głęboka wiedza i znajomość tej niezniszczalnej więzi dały wiarę i inspirację, że rodzina Petrény będzie produkować swoje wina nie tylko na własny użytek.

Rozwój rodzinnej posiadłości i uprawy winorośli, a także winiarni i związanych z tym doświadczeń gastronomicznych, który rozpoczął się w 2001 roku i trwa nieprzerwanie od 2001 roku, oparty jest na tradycjach i budownictwie Petrény.

Dolina Pięknych Kobiet to nie miejsce ani lokalizacja - Dolina Pięknych Kobiet to sam Eger. Zgodnie z jego ambicją dolina to przekrój poprzeczny Egeru. Ich goście odwiedzający piwnicę 47 Szépasszony völgy czekają na nich z 2 piwnicami o niepowtarzalnym klimacie, które można otwierać (rozdzielać) i pomieścić 150 osób, które mogą być doskonałym miejscem na spotkania rodzinne lub przyjaciół.

Eger i jedyny bank w kraju, w którym pieniądze nie są głównym bohaterem. Pierwszy bank wina został otwarty na placu Kis Dobó w historycznym centrum Egeru. Klienci banku czekają na największe skarby, na bankierów winnych i piwnice z winami w Egerszalók.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony węgierskiego producenta win Petreny.

Kup wina od węgierskiego producenta Petreny w naszym sklepie internetowym.