Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Petreny

[produkty]

„Wierzymy, że podstawą dobrego wina są wysokiej jakości winogrona, które można pozyskać ze stolicy jedynie poprzez staranną uprawę. Dojrzałe, wyłącznie zdrowe winogrona są fermentowane przy użyciu naturalnej, tradycyjnej technologii w możliwie najczystszych warunkach. Rozwój win sprzyjają tradycyjnym dębowym beczkom oraz klimatycznej piwnicy - pierwszej koszernej piwnicy w regionie. Chcemy, aby jak najwięcej konsumentów poznało i polubiło smak owoców w naszych winach oraz smak gleby i klimatu regionu winiarskiego, który zachował się od wieków.”

Historia rodziny Petrény i związki między regionem winiarskim Eger sięga kilku stuleci. Dokumenty potwierdzają, że rodzina Petrény zajmuje się uprawą winorośli i winiarstwem w Verpelét od początku XVII wieku. Szacunek i miłość do wina, szczególna więź, która jest decydującym warunkiem dobrego wina, jest odtąd przekazywana z ojca na syna. Głęboka wiedza i znajomość tej niezniszczalnej więzi dały wiarę i inspirację, że rodzina Petrény będzie produkować swoje wina nie tylko na własny użytek.

Rozwój rodzinnej posiadłości i uprawy winorośli, a także winiarni i związanych z tym doświadczeń gastronomicznych, który rozpoczął się w 2001 roku i trwa nieprzerwanie od 2001 roku, oparty jest na tradycjach i budownictwie Petrény.

Dolina Pięknych Kobiet to nie miejsce ani lokalizacja - Dolina Pięknych Kobiet to sam Eger. Zgodnie z jego ambicją dolina to przekrój poprzeczny Egeru. Ich goście odwiedzający piwnicę 47 Szépasszony völgy czekają na nich z 2 piwnicami o niepowtarzalnym klimacie, które można otwierać (rozdzielać) i pomieścić 150 osób, które mogą być doskonałym miejscem na spotkania rodzinne lub przyjaciół.

Eger i jedyny bank w kraju, w którym pieniądze nie są głównym bohaterem. Pierwszy bank wina został otwarty na placu Kis Dobó w historycznym centrum Egeru. Klienci banku czekają na największe skarby, na bankierów winnych i piwnice z winami w Egerszalók.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony węgierskiego producenta win Petreny.

Kup wina od węgierskiego producenta Petreny w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661