Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Rancho Zabaco

[produkty]

Wina Rancho Zabaco narodziły się w Dry Creek Valley w hrabstwie Sonoma, gdzie winogrona Zinfandel są uprawiane od 150 lat. Wina należą do ziemi, są wyrazem miejsca i społeczności rolników i winiarzy, którzy poświęcają swoje życie wytwarzaniu doskonałego wina. Dziś społeczność Rancho Zabaco rozciąga się na całe hrabstwo Sonoma, zaczynając od Dry Creek i kontynuując w górach nad doliną Sonoma, gdzie słynna winnica Monte Rosso dostarcza różnych winogron do win Monte Rosso i Toreador Zinfandel.

Historia hrabstwa Sonoma znajduje swój nowoczesny głos w winach Rancho Zabaco - autentycznym wyrazie wyjątkowego miejsca i czasu. Zinfandel stale rozwijał grono entuzjastów, którzy zainspirowali legiony miłośników wina do odkrycia różnorodności i subtelności tej odmiany. Wina ewoluowały przez lata, ale w Rancho Zabaco filozofia pozostała taka sama. W każdym z win Zinfandel producent dąży do uzyskania intensywnego smaku bez usuwania jakichkolwiek wyjątkowych cech, które winnice nadają winogronom. W miarę jak dowiadują się więcej o każdym bloku w każdej winnicy, zostawiają mapę kierunku ich mieszanek: więcej elegancji nakłada się na intensywność. Rozpoznanie różnic w smaku i charakterze, które wyłaniają się z właściwej winorośli we właściwym miejscu, wymaga czasu, a w ich klasie mają tylko jeden zbiór w roku. Uważają, że wciąż nie udało im się spełnić swojej wizji doskonałego wina, ale z każdym rocznikiem zbliżają się do tego celu.

W 1843 roku 14-letni syn hiszpańskiego żołnierza otrzymał dotację obejmującą prawie 17 000 akrów ziemi rozciągającej się na zboczach wzgórz między rzeką Rosyjską a tym, co obecnie nazywa się Dry Creek w północnym okręgu Sonoma. Uprawiał ziemię, hodował bydło i sprowadził tam swoją rodzinę. Nazwał swoją ziemię Rancho Tzabaco, a fragmenty oryginalnych budynków rancza wciąż stoją w pobliżu ich winnicy w Dry Creek Valley. Pochodzenie nazwy jest nieznane, ale nazwa ta jest nadal obecna w winach Rancho Zabaco.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony amerykańskiego producenta win Rancho Zabaco.

Kup wina od amerykańskieg producenta Rancho Zabaco w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661