Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Reh-Kenderman Gmbh Weinkellerei

[produkty]

Wina Reh Kendermann są owocowe, aromatyczne i żywe, o świeżości koloru i smaku. Wysoka jakość, surowe kontrole i zrównoważone podejście do rolnictwa w winnicach sprawiają, że wina Reh Kendermann są wyjątkowe. Dzięki Black Tower mogą być dumni z posiadania odnoszącej największe sukcesy marki win eksportowych z Niemiec w ramach wyjątkowego portfolio win.

Oprócz odnoszących sukcesy win markowych, mają również doświadczenie w realizacji celów i koncepcji ich klientów dotyczących ich marek własnych. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji i dobrze zaplanowanemu łańcuchowi dostaw są w stanie produkować wysokiej jakości wina wyznaczające trendy - dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Reh Kendermann oferuje niezawodną, nowoczesną i bardzo wydajną usługę butelkowania kontraktowego. Oferują szeroką gamę różnych rozmiarów i typów butelek, a także innych formatów opakowań, aby zaspokoić każdą potrzebę.

Wina Reh Kendermann noszą znamiona ich doświadczonych winiarzy Philippa Closheima i Steffana Hauba. Łączą różne odmiany winorośli, aby tworzyć spójne i atrakcyjne style wina, monitorując wszystkie aspekty produkcji wina. We współpracy z plantatorami winorośli stale kontrolują jakość winogron w okresie wegetacji i wspólnie decydują, kiedy powinny się odbyć zbiory. Po zerwaniu winogron kontrolują cały proces fermentacji od delikatnego wyciskania do dojrzewania w zbiornikach i beczkach. Cellarmaster Harald Kroll również współpracuje z nimi na co dzień i odpowiada za niezmiennie wysoką jakość.

Ich specjaliści od wina tworzą nasze wyjątkowe wina z różnych odmian winorośli i różnych źródeł winiarskich. Ich celem w przypadku swoich własnych win markowych, jak również w przypadku własnych etykiet klientów, jest utrzymanie niepowtarzalnego smaku i jakości wina przez cały rok - niezależnie od warunków, w jakich został wyprodukowany.

Robiąc to, mogą polegać na wyśmienitym podniebieniu swoich winiarzy: ich dokładne i dopracowane mieszanie różnych winogron i win pozwala zapewnić, że aspekty definiujące smak, takie jak kwasowość, są prawidłowe z dokładnością do pół grama na litr.

W firmie Reh Kendermann ich pasją jest wytwarzanie doskonałego wina. Ta pasja napędza ich innowacje i pozwala im nieustannie dążyć do głębszej wiedzy o winie. Dlatego w ich zespole jest wielu profesjonalistów winiarskich - w tym Mistrza Wina.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony niemieckiego producenta win Reh-Kenderman.

Kup wina od niemieckiego producenta Reh-Kenderman w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661