Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Simonsig Winery

[produkty]

Winnica Simonsig jest synonimem historii południowoafrykańskiego przemysłu winiarskiego, regionu winiarskiego Stellenbosch i nazwiska rodziny Malan.

Te elementy przeplatają się w tej rodzinnej farmie, gdzie nieżyjący już Frans Malan wyprodukował pierwszą butelkę ich ukochanego Kaapse Vonkel, pierwszego w RPA Méthode Cap Classique, wykonanego w klasycznym stylu butelkowanej fermentacji. Jest również zaszczycony za współzałożenie kwitnącego Szlaku Winnego Stellenbosch, pierwszego w swoim czasie. Dziś jego spuścizna żyje dzięki synom, Francois i Johanowi oraz wnukom Francois-Jacques, Christelle i Michaelowi, drugim i trzecim pokoleniom Malan w Simonsig Wine Estate.

Producent zdaje sobie sprawę, jak ważne jest utrzymanie źródła ich pięknych produktów, dlatego osiedle przestrzega standardów Wieta, BWI, HACCP, IPW i CVC, które zapewniają odpowiedzialną i etyczną produkcję wina. Dbając o dobre samopoczucie swoich ludzi, Simonsig oferuje swoim pracownikom i ich dzieciom różne programy mentorskie i przywódcze, a także żłobek i placówkę opiekuńczą prowadzoną na miejscu we współpracy z Fundacją Anna.

W Simonsig, wartości rodziny Malan napędzają zobowiązanie Estate do produkcji win o międzynarodowej doskonałości, wyrażających wyjątkowy i różnorodny teren regionu Stellenbosch. Wierzą również, że ich oferta win, będąca darem natury stworzonym dla przyjemności ludzi, zawsze powinna być uzupełniana prawdziwą gościnnością na Przylądku i sprawną obsługą.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony producenta win z RPA Simonsig Winery.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661