Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Spy Valley

Lata 90. były dla Marlborough czasem odkryć i odwagi. Głęboko w dolinie Waihopai Bryan i Jan Johnson mieli czelność założyć 180 hektarów winnic na gruntach uważanych za zbyt twarde, zbyt suche i zbyt bezpłodne na wino.

To było przedsięwzięcie, które zaczęło się od pasji do ziemi. Ten pionierski duch stworzył jedną z odnoszących największe sukcesy rodzinnych winnic w Nowej Zelandii, która obecnie eksportuje osiem odmian do 35 krajów.

Dziś Spy Valley pozostaje wierne tej ziemi i ludziom, którzy ją pielęgnują - w głębi serca są po prostu rolnikami, pielęgnującymi glebę i winorośl, aby kultywować złożoność ich wina. Są świadomi, że skupiają się na zrównoważonym rozwoju, który zapewni nam opiekę nad tą ziemią przez kolejne pokolenia.

Tutaj, głęboko w ich czarującej dolinie, uważani są za trochę skrytych. Być może chodzi o to, że nazwa pochodzi od ich bliskości do bazy szpiegowskiej w pobliżu drogi, ale lubią odrobinę tajemnicy.

Może dlatego, że zawsze szukają najlepszych z najlepszych, aby wyprodukować wyjątkowe wino. Być może dzieje się tak dlatego, że zarządzanie ośmioma odmianami winogron wymaga znajomości terenu, środowiska i klimatu. W przeszłości klasyfikowali te tradycje.

Kup wina od nowozelandzkiego producenta Spy Valley w naszym sklepie internetowym.