Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Tenuta di Bibbiano

[produkty]

Bibbiano jest własnością braci Tommaso i Federico Marrocchesi Marzi. Jest to jedna z najstarszych posiadłości w Chianti Classico należąca do tej samej rodziny. Nasza filozofia opiera się na odpowiedzialności i konsekwencji. Odpowiedzialność za to, co robimy dla ziemi, dla okolicy i za wyjątkowe wina; konsekwencja w podążaniu za powołaniem, poszanowanie charakteru terytorium i tradycji rodzinnych.

Otoczone rozległymi gajami oliwnymi z ponad trzema tysiącami roślin winnice Bibbiano rozciągają się na łącznej powierzchni około 30 hektarów między 270 a 310 metrów nad poziomem morza, usytuowane na zboczach wzgórz, które cieszą się godną pozazdroszczenia ekspozycją i doskonałym mikroklimatem, charakteryzującym się bogate w wapień złoża gliny epoki pliocenu.

Bibbiano znajduje się w historycznym regionie Chianti, w gminie Castellina in Chianti, i wychodzi na Val d'Elsa w kierunku zamku Monteriggioni, na obszarze, na którym uprawa winorośli ma etruskie, a później łacińskie pochodzenie. Na skraju tego ogromnego dziedzictwa naturalnego i ludzkiego od 1865 roku ich rodzina z pasją kontynuuje uprawę winnic i drzew oliwnych, czyniąc ją żywą, nowoczesną i nowoczesną dzięki przedsiębiorczej tradycji przekazanej przez ojca synowi, który osiągnął już piąte pokolenie, w osobach Tommasa i Federico Marrocchesi Marzi.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony włoskiego producenta Tenuta di Bibbiano.

Kup wina od włoskiego producenta Tenuta di Bibbiano w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661