Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Terenzi

Firma powstała w 2001 roku i obecnie posiada 150 hektarów nieruchomości. Uprawa winorośli obejmuje 60 hektarów, a 14 hektarów to wspaniałe, wielowiekowe drzewa oliwne. Nowoczesna i funkcjonalna piwnica o powierzchni 3.000 metrów kwadratowych zbudowana w harmonii z krajobrazem, która jednak wykorzystuje najnowocześniejsze technologie z poszanowaniem jakości i środowiska dzięki bardzo nowoczesnemu systemowi fotowoltaicznemu.

Maremma jest zapierająca dech w piersiach piękna, magiczna i dzika w swojej wyjątkowości. Surowe piękno, luksusowe pola, winnice i ogrody oliwne. Długie rzędy cyprysów, które wyglądają, jakby były tu od zawsze, leżą obok rozległych lasów sosnowych. Pokaz oszałamiających wzgórz rozciągających się do morza i zamieniających się w skały lub piaszczyste plaże. Żyją tu i rozmnażają się dudki, wiewiórki, dziki, płomykówki. Scansano to jego serce.

Winnice Terenzi obejmują ponad 60 hektarów, podzielonych na pięć głównych obszarów, szczegółowo opisanych poniżej. Ich podejście do zarządzania winnicą charakteryzuje się dużą dbałością o zrównoważony rozwój i najwyższą możliwą jakość, starając się zrozumieć charakterystykę każdego roku.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony włoskiego producenta win Terenzi.

Kup wina od włoskiego producenta Terenzi w naszym sklepie internetowym.