Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Terrazas de los Andes

Otoczone wysokimi szczytami Andów, winnice Terrazas de los Andes znajdują się w samym sercu Mendozy Luján de Cuyo i Uco Valley. Ich wino to historia ich więzi z ziemią i orkiestracji ekstremalnych sił natury w celu stworzenia wyjątkowej harmonii.

Gdzie niedostatek prowadzi do szczodrości
Klimat panujący na dużych wysokościach, z niskimi opadami deszczu, kamienistą glebą i brakiem pierwiastków organicznych w ziemi, zmusza winorośle do ciężkiej pracy w celu nawodnienia i składników odżywczych. W rezultacie ich winogrona nabierają żywych, intensywnych smaków.

Gdzie wysokość prowadzi do intensywności
Duża wysokość oznacza ciepłe, słoneczne dni, w których winogrona rozkwitają, a następnie zimne noce, które spowalniają ich dojrzewanie. Ogranicza również kwasowość. Każda odmiana jest przypisana do określonej wysokości i jest uprawiana na tarasowych winnicach. Ten proces pomaga uzyskać najczystszą ekspresję każdego wina.

Rozwijając się w wyjątkowych warunkach naturalnych Andów, Malbec uosabia argentyńską tożsamość. Ich wina są uosobieniem hojności i intensywności, oferując dużą różnorodność ekspresji i wysokiej jakości taniny. Są szczególnie cenione za jedwabistość i obfitość w ustach.

Po dokładnym rozważeniu różnych cech terenu wybrali swoje działki, aby odkryć aromat każdej odmiany winorośli. Każda działka jest podzielona na bloki, aby dokładnie uwzględnić najmniejsze różnice, dostosować i ulepszyć praktyki uprawy winorośli. Dzięki temu są w stanie osiągnąć najlepszą jakość każdego „mikro-terroir”, optymalizując ekspresję owoców i precyzję wina.

Kup wina od argentyńskiego producenta Terrazas de los Andes w naszym sklepie internetowym.